Первая ласточка инфляции• 28 декабря 2022
«Презент» від чоловіка
Попросила чоловіка розкласти попрану білизну. Заходжу і бачу таку картину. Що це означає?
ЭмчЭндЭм• 28 декабря 2022
Ответ дляНекомильфо
Чоловік доцент, а жінка труси викладає на форумі. А що вас об´єднує?
При чем он с юмором,а она нет
РокерША• 28 декабря 2022
Ответ для90x60x90
Двоим. И фото в сеть слейте.
Шоб ми вгадали, шо це значить
Некомильфо• 28 декабря 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А що, якщо доцент чи професор, то що, свята людина? Нам все земне не чужо
Я не про те.
Творческий типаж• 28 декабря 2022
Вам бірка .опу не тре?))) А взагалі сьогодні що не тема то або про клітор або про трусіля) піду вібратор фотати і тему організовувати.
Колхозница• 28 декабря 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Як ви можете ходити з такою здоровенною біркою, воно ж заважає
Я обожнюю цей форум 😂😂
Первая ласточка инфляции
• 28 декабря 2022
Ответ дляТворческий типаж
Та якось руки ще не дійшли обрізати. А взагалі, насправді в цих трусиках бірки м‘якенькі.
МадамОхмури• 28 декабря 2022
Ответ дляГагарина
Мне бы показалось, что секса хочет…)))
как бы и да,
но вот животное, с рогами, вносит какую-то нотку
беспокойства, что ли
Заместитель автора• 28 декабря 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Та ні. Кандидат фізико-математичних наук, доцент.
вы не обрезаете ярылки, неуже ли так нормально когда на попе телепается бирка
Говорящая галограмма Чингисхана.• 28 декабря 2022
Мені цікаво, ви так і ходите з цією біркою? Вам нічого не натирає?
Первая ласточка инфляции
• 28 декабря 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Ще руки не дійшли. Перший чи другий раз одягала.
Первая ласточка инфляции
• 28 декабря 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Ще не встигла обрізати. А взагалі, то бірки досить м’які
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Може це натяк від чоловіка, що пора обрізати? Не повірю, що бірка розміром з половину трусів ніяк не заважає
Вишиванка• 28 декабря 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я спочатку подумала, що труси нові (саме через цю бірку). І це така оригінальна форма дарування 😂
Вишиванка• 28 декабря 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Спитайте: ти мені роги наставив чи що? 😂 Раптом він хоче щось розказати.
І взагалі, я б поставила поруч ще іграшку в його труселях )) Нехай буде до пари.
Сирожено_пирожено• 28 декабря 2022
Ответ дляНекомильфо
Ваше неуёмное любопытство
Тарабарщина• 28 декабря 2022
Ответ дляВишиванка
Я сначала так и подумала, что намекает на рога🫢
Ms. Iphone• 28 декабря 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Йому на голову чи собі?
Жжете ) ржу
Без QR коду• 28 декабря 2022
Так спитайте його, що він мав на думці, ох ці люди науки. Але бірка, яка майже більша за самі стрінги , ще і м’яка (з ваших слів ) мене повеселила ))
Некомильфо• 28 декабря 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Ваше неуёмное любопытство
У вас паранойя? Можете не отвечать. Это был риторический вопрос.
Эта_Шикарна)• 28 декабря 2022
Ответ дляНекомильфо
тобто, що цей доцент жінчині труси на мяку іграшку одягає вас ніяк не смущає, да?)
Уси-пуськи• 28 декабря 2022
Світити труси навиворіт заради трольної теми. Такі собі розваги у вас
Тишком_нишком• 28 декабря 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Сушит трусы
Некомильфо• 29 декабря 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
А чому мене повинні бентежити чужий чоловік і чужі труси?