Щедрик• 29 декабря 2022
Твоє від тебе не піде?...
А якщо пішло, значить було не твоїм.
Ви вірите в те, що "своє" приходить до кожного?
Чай не пью, только кофе• 29 декабря 2022
Ответ дляГлас_Народа
Мужика силой воли не удержишь. И желанием тоже.
Но можно выесть мозг, что сам сбежит от любимой
Глас_Народа• 29 декабря 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ещё ни один мужчина от любимой не сбежал. Но и с НЕлюбимой не жил ни одного дня.
Зато женщины умеют жить с нелюбимыми годами.
Ответ дляГлас_Народа
Вы из бюро статистики?))
И женятся на нелюбимых, и спят с нелюбимыми.
Я_и_моя_собака• 29 декабря 2022
Ответ дляNatalia505
Ні. Я вірю, що іноді своє можна отримати тільки зусиллям волі, працею і великим бажанням. Все залежить від того про що ви пишете.
100% але людям потрібні виправдання для своєї бездіяльності, типу ,,це не моє,,
База_птеродактилей• 29 декабря 2022
Ответ дляЩедрик
багато читала, що ті, хто щасливо одружені, з першого погляду на свого обранця взагалі не звернули увагу. От мене все мучить питання: ’в який момент все-таки вирішили не упускати?’
Багато таких історій. Чоловіка серйозно не сприймала і навіть відштовхувала. Знаючи його характер він не повинен був терпіти. Але)
В який момент? Не знаю, само якось прийшло до кохання. Так що так: ваше нікуди не дінеться