ПоЗиТиВнАя• 29 декабря 2022

Як делікатно пояснити людині, що з його думкою не рахуються

Мій чоловік кожного ранку перевіряє телефон, щоби бути в курсі чи не сталося щось з його дитиною. Дитину дуже любить. Але мати дитини його ніколи ні про що не повідомляє- змінили школу, про це сказала донька, піднялася висока температура, їздили в лікарню- теж сказала донька вже після, поїхали з міста на канікули, теж дізналися від дитини, а на повідомлення чоловіка мати дитини навіть не відповіла. І він робить вигляд, що не розуміє, що його ніколи ні в що ставити не будуть. Він тільки платить аліменти. Мати дитини також заміжня вже.
БЦАшка• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так звичайно. Я теж приймаю такі моменти і з радістю відправляю їх вдвох кудись. Так як дитина гіперактивна.
Значит муж, по каким-то причинам, хочет быть воскресным папой. Может не инициативный впринципе.

автор ПоЗиТиВнАя • 29 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Так йому дійсно треба стимул. Може йому так легше
неДоЖиру• 29 декабря 2022
Ну, одне діло цікавитися життям дитини як серіалом в телевізорі, інше діло - брати участь в житті дитини. Якщо б він частіше спілкувався з донькою, знав про її шкільні справи, то знав би, що перевод в іншу школу планується, і здогадувався про його причини.
double-mama• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
спілкування із власною дитиною- це не стимул?
автор ПоЗиТиВнАя • 29 декабря 2022
Ответ длянеДоЖиру
Він дзвонить їй тричі на тиждень і бачиться кожні вихідні. Але мала рідко розказує про школу по телефону, коли і неї питають. І особисто треба буквально розпитувати
автор ПоЗиТиВнАя • 29 декабря 2022
Ответ дляdouble-mama
Ще і який))
double-mama• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ще і який))
Тоді навіщо ви намагаєтеся підштовхувати чоловіка до того,що і так є нормою? Якщо він гарний батько,то сам у всьому розбереться. Якщо вам,з якоїсь причини важливо, щоб він виглядав гарним батьком,то це не протягнеться довго,він почне бігати не тільки від дитини ,а ще й від вас.
ВЫВсеВрете• 29 декабря 2022
А вы хотите что б она звонила, писала и отчитывалась за каждый пук ребёнка?
Не думаю , что вам бы это понравилось(
Не лезьте куда вас не просят.
неДоЖиру• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Батьки ще зазвичай з вчителями говорять про своїх дітей.