Дадосвидания• 29 декабря 2022

Подписчик на украинском как правильно?

Можно сказать "підписник"? Гугл говорит, что передплатник, но если он ничего не оплачивал, значит так нельзя сказать?
На-перекуре• 29 декабря 2022
Користувача, який за допомогою опцій «Подобається» або «Підписатися» на якомусь електронному ресурсі чи сторінці в соціальній мережі зголосився на безоплатне отримання актуальної інформації, реклами та новин, доцільно називати підписнúк (с)
Подмигашка• 29 декабря 2022
Ответ дляГубы_зубы
Підпищик
Це той, хто підпискує?)
julia-678c• 29 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
Підпижжик
Підпижчик
Женамужная• 29 декабря 2022
В инсте- «читачі» )
Губы_зубы• 29 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
Підпижчик
Теж гарно
Подмигашка• 29 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
Підпижчик
А це очевидно той, хто підпижджує...
julia-678c• 29 декабря 2022
Ответ дляПодмигашка
А це очевидно той, хто підпижджує...
Ага він самий 😂
західний_діалект• 29 декабря 2022
Як каже одна відома блогерка підпісечки
Клептоманка• 29 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
Підпижчик
А на Порадниці підпижджиці)))
Подмигашка• 29 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
А на Порадниці підпижджиці)))
Підпижджинькині
Клептоманка• 29 декабря 2022
Ответ дляПодмигашка
Підпижджинькині
Точно, фемінітиви. Ото я
автор Дадосвидания • 29 декабря 2022
Ответ длязахідний_діалект
Як каже одна відома блогерка підпісечки
julia-678c• 29 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
А на Порадниці підпижджиці)))
Як влучно ви підмітили 🤣🤣🤣
миссАрфография• 29 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
Фоловер
Це інгліш
миссАрфография• 29 декабря 2022
Ответ дляДадосвидания
А это вообще литературное слово? Можно так писать в научном стиле, например?
Только если на английском будете писать: follower
автор Дадосвидания • 29 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
О, у Вас ник в тему)) Подскажите, ’підписник’ нормальный вариант перевода?
julia-678c• 29 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Це інгліш
Це запозичене слово, так само як піца, парад, комп´ютер...
миссАрфография• 29 декабря 2022
Ответ дляДадосвидания
Трудно дать однозначный ответ. Я так поняла, что это тема для дискуссий. Но, думаю, самый подходящий и понятный вариант: підписник.

В гугле целую статью на эту тему нашла, цитата из нее: ’ Уживання слів підписни́к, підписни́ця в контексті соціальних мереж можна визнати за цілком виправдане та правомірне. Відповідну дію можна позначати дієсловом підпи́суватися (підписа́тися).’

Статья: https://www.kyivdictionary.com/uk/grammar/uk/how-t...
миссАрфография• 29 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
Возможно, но я до изучения аглийского, вообще не поняла бы о ком идет речь. Более понятное слово широкой аудитории: ’підписник’.
миссАрфография• 30 декабря 2022
Ответ дляЖенамужная
Ні. Саме слідкувач. І у Тік ток так поділяє
Теж цікавий варіант і головне, що зрозумілий.
Карпатський грибар• 30 декабря 2022
Ответ дляДадосвидания
Фоловер - ненужный англицизм, ненавижу. Терпеть не могу, когда, например, комментаторы говорят персьют, если можно сказать гонка преследования.
Карпатський грибар• 30 декабря 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Это заимствованное слово, наша преподаватель украинского открутила бы голову за такое. Но тогда ещё не было этих нововведений по типу міт, Атени, етер, ровер, гелікоптер, членкиня, місткиня
міт, Атени, етер, ровер, гелікоптер, членкиня, місткиня - не нововведения, а возвращение к норме, в т.ч. феминитивы - гравчиня, редакторка и т.д. К этому со временем привыкнем.
Пример - говорили ’процент’, а потом галичане придумали ’відсоток’. Від-соток как раз и означает про-цент.
И кто сейчас по украински говорит процент?
Не прохожу мимо• 30 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
фото
В айті дуже багато англоцизмів вживають. Жодна мова не використовує стільки, але це мабуть модно в українському світі новітніх технологій.
МинерАлочка• 30 декабря 2022
підписдесь
Бусурманша• 30 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Послідовувач вроде
Це «последователь»
Чучело-Мяучело• 30 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
Підпижчик

Добре, хоч не підпиздчик
А поговорить?• 30 декабря 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
У вас викладач не Ірина Фаріон?))) це вона втрачає свідомість від «англізмів» чи інших запозичених слів😁хоча я люблю її слухати,навіть підписана на її канал)