Organic• 06 ноября 2025

Чего бы вам хотелось материального, что вы не можете себе позволить?

муха в кедах• 06 ноября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я більше про інструктора і собаку здивувалась
Ну от такі у мене одна майже здійснена, інша нездійснена мрії.

Вельми шановна• 06 ноября 2025
Ответ дляЛепешечка
Для многих подорожі это стресс
В мене від кондиціонерів в потязі температура. Останній мій візит в Прагу в вересні на мій день народження, а я пластом лежу з температурою)))
Ненавиджу кудись їздити. Але то була поїздка вимушена🤪 сподіваюсь, найближчим часом ніяких подорожей
Мурнетка• 06 ноября 2025
Суши, никогда не пробовала
Вірю, я повірив• 06 ноября 2025
100 тыс евро.
Вельми шановна• 06 ноября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я інструктора теж в цьому році брала. 5 занять -10 годин це 9500грн
Але я після сіла і поїхала
Пацелуйнитуда• 06 ноября 2025
Зубки, путешествовать, машину поменять, дом купить. Образование могу оплатить, уже радость)
Печальки.нет• 06 ноября 2025
Ответ дляПринцепесочка
Парфуми коко ноір чи мадемуазель
На кремчике на распив? Или вы именно о полноразмерном мечтаете?

тогдалия• 06 ноября 2025
Виллу у моря
Личко Невеличке• 06 ноября 2025
Ответ дляПозитивна
Яхту. Очень хотелось бы, но позволить пока не можем. Остальное есть
И персональный самолет есть?
Позитивна• 06 ноября 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
И персональный самолет есть?
Писала выше. Самолета нет, но и мечты иметь самолет нет
На привозе• 06 ноября 2025
мне нужно млн евро для покупки дома, остальное -почти все, что тут перечисляют - у меня есть.
Винник• 06 ноября 2025
Ответ дляА ось і я
Треба робити зуби.
Але не по фінансах не тягну. А ще б на цей час відпустку взяти ( а це мін. на рік) , бо треба рвати і беззубою ходити на роботу.
Треба ремонт будинку, забору, гаражу робити. Теж немає фінансів. І треба відпустка, бо треба контролювати майстрів.
боже ж, как работающие люди ремонті делают .......
А ось і я• 06 ноября 2025
Ответ дляВинник
Не уявляю.
Зробила кілька ремонтів в квартирах і розумію....що нікому не можна довіряти.
Я завжди контролюю майстрів, бо маю на це відповідну освіту.
Принцепесочка• 06 ноября 2025
Ответ дляПечальки.нет
Про флакончик
Обнимашкина• 06 ноября 2025
Купить др. жилье, т.к. скоро придётся покинуть мой дом...
Молчунья• 06 ноября 2025
будинок, свій в зручній локації. але не можемо дозволити не стільки матеріально, скільки стрьомно через війну, бо це вкласти треба багато грошей, і в любий момент можей втратити.
Молчунья• 06 ноября 2025
Ответ дляА ось і я
Треба робити зуби.
у нас колега в масці ходив беззубий. йому вирвали всі зуби і поствили імпланти бррр
12 галюцинаций• 06 ноября 2025
Дом в стране где живу и ещё один для отдыха в теплых краях
Майструю крила• 06 ноября 2025
Многоквартирный дом с пентхаузом в Монако

Потішаюся• 06 ноября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Теж про таку квартиру мрію з товщиною стін не менше метра.Питання де знайти таку сторонню людину,щоб мені щось подібне подарувала.
А ваша сестра під щасливою зіркою народилася,або то їй вищі сили за якісь добрі справи віддячили.Бо я про такі випадки тільки у фільмах бачила.
Це двоюрідна сестра. З забитого села, 8 км в школу пішки щодня ходила. Я її забрала після школи в Київ вчитись, жила у нас, спала на кріслі. Я вийшла заміж і пішла в декрет, на своє місце її прилаштувала працювать. Робота якраз біля Палацу Україна. Там же вона вийшла заміж за одного з директорів (він якраз розлучився ьоже з колегою нашою). У нас був колега дуже специфічний і нав´язливий, всі його уникали. А вона дружелюбна і не відштовхувала його. Він пару раз попросив помогти їх з чоловіком дещо, вони не відмовили. Спілкувлись добре. Він попросив, щоб вони його доглянули взамін на квартири. Не було нікого з рідних поруч, син в Америці і давно не спілкуються. Дуже швидко після оформлення всіх документів він раптово помер. Вони знайшли його в квартирі, коли він не вийшов на роботу.
Старий одинокий єврей. В квартирі ще було близько 50 тис дол його заощаджень, скринька з прикрасами, всі з бірками. Багато єврейський цікавих штучок і цінних речей його батьків. Батьки в цього єврея були відомими лікарями в Києві. Тато стоматолог. Тож там ще був пакет зубів з червоного золота. Не помню скільки грам. Але сестра собі наміняла на сережки і кулони, причому такі толкові дорогі набори з брюліками.
Отак буває.
Але вони гідно його похоронили. З сином зв´язалися, речі йому деякі повідправляли. Типу фотки дитячі, документи діда з бабою, де вони єврейське походження скривали і міняли прізвища і імена. Лист від Гагаріна був, плоть цього сина після обрізання в скрині. Ну таке щось.
Точно як кіно
Потішаюся• 06 ноября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Але там квартири не те, щоб шикарні. Не сталінки, як міг би хтось подумать.
Двокімнатні обидві, старий не причесаний будинок з обпльованим ліфтом. Кухня крихітка
Потішаюся• 06 ноября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Ничего себе, кто это ее так осчастливил и за что ?)
Описала в іншому првідомленні
Василина Семеніч• 06 ноября 2025
будинок біля моря не в Україні. в безпечному теплому місці
Тут как тут• 06 ноября 2025
квартирку в Польше или в Тернополе
Мрії у вирії• 06 ноября 2025
Квартира
Путешествия (
Мексиканочка• 06 ноября 2025
У мене зараз це ліки. Хворію вже не один рік, і реально не витягую...
Кидстаффовка• 06 ноября 2025
Дом или квартиру свою, машину, пластику носа
Мандолина Бу• 06 ноября 2025
Путешествия в далекие края - например, Бали или Карибы.
Сумка YSL - диапазон от 650 евро до 1900 евро
Профкамера Sony - около 2000 евро
Крутая стильная машина - от 20000 долларов
А в идеале - своя квартира зарубежом, ну это вообще фантастик
Мандолина Бу• 06 ноября 2025
Ответ дляПотішаюся
Отак буває.
Точно як кіно
Фантастична історія! А де ви працювали, куди сестру потім влаштували?
Точу ляси• 06 ноября 2025
Зуби бо їх немає зовсім,хоч на щелепи назбирати,дитині хоч ще одні теплі штани бо хлопчик рослий та куртку,але будемо ходити в маленькій трохи,за рік рибу посмажити хоч на своє день народження 9 листопада,але буде суп та гречка,бо дитина вже місяц хворіє ліки дорогі ,Ось зараз про се нурофен а його немає бо п´є сиропи і тому на три рази флакон бо вже 11 років бо особливий не п´є багато ліків,то буду зараз якось таблетки розтовкувати може вип´є,бо получаю мінімалку,борги є за послуги,кредитів немає не дають та і близьких теж ми з ним удвох.А так хоч попити каву з тістечком чі цукеркою,але це розкіш