Розавенная• 30 декабря 2022
Плями на новій каструлі з нержавійки
Придбала декілька днів тому, сьогодні вперше користувалася ( кип’ятила воду) і виступили такі плями. Нічим не можу прибрати. Безпечно такою користуватися? Чек з магазину викинула, купувала в Епіцентрі
Жидкость для снятия глаз• 30 декабря 2022
У меня кастрюли купленные в разное время в разных магазинах, на 1 такие пятна появились очень быстро, прям пятно из пятен, пользуюсь уже давно, больше оно не становится и ладно.
Дама_с_коготками• 30 декабря 2022
У меня почти все такие же. Брала разных производителей. Пооучается , что некачественные... :(
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
паленка, тож самое
Не розумію, скільки ж вже повинна коштувати хороша каструля. Я купила маленьку на 0.9 об’єм, без кришки, ціна була 550 грн
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Я колись давно купила не самі дорогі, цілий набір , то в них такого немає, хоча то був Китай, а ця нова німецька
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляЛамборджини
Я перестала обращать внимание на эти пятна..
Переживаю чи безпечна для користування
Дама_с_коготками• 30 декабря 2022
У меня есть такие, что просто такими темными пятнами покрылись, а есть- что эти темные пятеышки потом еще и ржавчиной покрылись, типа как мелкие сколы, где окисляется ’ржавейка’. Тоже уже не знаю что купить не за все деньги мира...
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Это дешёвая посуда, низкое качество
Скільки повинна коштувати хороша маленька каструля на 0.9 літра ?
Оч@ров@Шк@• 30 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Посмотрите Vinzer
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Посмотрите Vinzer
Не було такого об’єму як мені потрібно, був більший , дорожче всього на кілька сот грн.
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляenglish book
Це неякісний товар.Скоріше за все ноунейм.
krauff це ноунейм ?
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Это дешёвая посуда, низкое качество
Ну вона звісно не дуже дорога, але і не сама дешева , там і об’єм маленький. 550 грн по знижці
english book• 30 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Переживаю чи безпечна для користування
Правильно переживаете.Купите нормальную посуду из нержавейки 18/10.Она применяется в медицине,кухонной посуде,мебели и т.д,Она нейтральна и не вступает в реакцию с пищевыми продуктами.
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Расчитывались карточкой? Может чек восстановят?
Так, картою. А хто його має відновити ?
Таракашечка• 30 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Так, картою. А хто його має відновити ?
Подойдите на пункт поддержки клиентов.
Я крауф вернула. Хорошо что одну купила.
Запретный фрукт• 30 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
krauff це ноунейм ?
Крауф виробляє Китай. Так, це дешевий неякісний посуд. Я теж маю таке щастя з плямами
Таракашечка• 30 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Посмотрите эту
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Посмотрите эту
Я не люблю цю фірму, взяла Krauff за 550 грн
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
Подойдите на пункт поддержки клиентов.
Ви повернули вживану? Чи запаковану ?
Таракашечка• 30 декабря 2022
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Там з дорожчих був vinzer, але не той об’єм який потрібен. Тому взяла цю.
english book• 30 декабря 2022
Vinzer,Rondell,це хоч і Китай,але роблять з якісної харчової сталі.Krauff скоріше за все економить,як і інші псевдонімецькі бренди.
Можна взагалі купити професійний недорогий посуд.Він не дуже виглядає,але що хочеш з ним роби,все буде добре.Наприклад Ozti Туреччина, або той же посуд у Metro ,нержавійка серії Metro Professional.По акції він буває за дуже приємну ціну.Купіть,і побачите,як веде себе якісна харчова нержавійка .
Розавенная
• 30 декабря 2022
Ответ дляenglish book
Ось що пише в характеристиці