Ще з цiкавого Бутусов, ситуация на фронте. +72 Бесит Данилов +23 Вбивства в ТЦК +77 Як розвалиться росія і чого це неізбєжно +16 Зеленський не віддасть території! +106 В Європі війни немає. А це шо? +11 Ср-ні російські боти заполонили сайт +50 Войны могло не быть. +76 Украинка призналась, что её возлюбленный работает в ТЦК +77 Економічний крах росії вже дуже близько +19
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Домашнє завдання з української літератури11+29111 Вы делаете гель лак?8+2188 я хвора якщо вважаю що це трошки нагло збирати з людей на відновлення будинку8+2128 Границы 1991 года.6+1526 Трошки вколола губи, чи варто ще?5+1345 Какие у Вас хобби?5+1295 Вы бы приняли сегодня клиентов в своем доме?4+1134 ещё
Сейчас читают! Щаслива, що в Києві вул Красноткацька перейменували на честь Вінстона Черчиля2+622 Чи нормальне в мене бажання? +571 Ваш муж носил бы такое пальто ?+551 Посмотрела я тг канал пластического хирурга и поняла, что моя красотка еще огонь+541 Как вам фигура? Нравятся такие мужчинам?+521 Как положить одинокого родственника в стационар ,не берут нигде?+321 Помните пакеты в супермаркетах?2+302