Dashko007• 31 декабря 2022

Що у них в головах? Мій рідний дядько боїться подзвонити бабусі..

Це якась у них внутрішня лякала чи що? Пише мені в інстаграм, що він (65 років) чоловік , не може за весь час війни подзвонити свої мамі (85 років) бабуся... бо .. увага .. наші СБУ від слідкують дзвінок і бабусю заарештують. Мовляв не хочу наражати її на небезпеку!
У мене шок від цього трешу ! Як в таке вірити можна? Він з півночі рашкостану
Elenka0515• 31 декабря 2022
Ничего тут не сделать. Там все такие идиоты.

Lianaa_06• 31 декабря 2022
То ему так хочется звонить.
freedom_2015• 31 декабря 2022
мої покійні родичі теж саме кажуть нам ,що не дзвонять ,бо нас посадять ))))
автор Dashko007 • 31 декабря 2022
Ответ дляLianaa_06
То ему так хочется звонить.
Теж так подумала. Але потів ще його дружина написала таке ж ..
oboeva• 31 декабря 2022
Сам придумал,сам испугался, оправдание он себе ищет,почему не звонит.
vetka• 31 декабря 2022
им что то по ТВ рассказывают подобное. мужу мать звонит и брат, но разговаривают осторожно.
автор Dashko007 • 31 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Тобто це в масах, така пропоганда

Елена 2016• 31 декабря 2022
к слову наши СБУ отслеживают и правильно делают!! наш председатель ОСББ написал жалобу в СБУ на ждунов (переселенцев), все прослушали и приехали за ними.
freedom_2015• 31 декабря 2022
Ответ дляDashko007
Тобто це в масах, така пропоганда
так їм кажуть ,що нас тримають в заручниках всіх і особливо їбануті вірять в це .
автор Dashko007 • 31 декабря 2022
Ответ дляvetka
Мені ще пише сусідка мого дитинства, вона там живе вже років 10. Так вона адекватна, все розуміє , засуджує, все ж таки наша Україночка, але потім написала щоб я видалила весь наш чат...
freedom_2015• 31 декабря 2022
Ответ дляЕлена 2016
шкода ,що відпускають все одно ,навіть тих ,які співпрацювали і направляли
Елена 2016• 31 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
этих не отпустили. Они были наводчиками по Днепру.
автор Dashko007 • 31 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Такого я ще не чула
Що їм ще там вішають, я боюсь уявити
vetka• 31 декабря 2022
Ответ дляDashko007
свекровь сказала, что у нас будут неприятности после ее звонков, что так передали по ТВ. когда мы сказали, что все ок, то звонит каждую неделю или после массированных атак. переживает.
freedom_2015• 31 декабря 2022
Ответ дляDashko007
в мене залишилась там подруга одна ,вона кожен раз видаляє нашу переписку ,бо вже 4 рази її затримували і перевіряли повністю телефон .На її батька зробили донос (він відкрито не підтримував війну) тримали 3 доби і забрали всю техніку на перевірку .Деякі притрушені думають ,що в нас те саме
P.lili• 31 декабря 2022
Що в тих москалів в голові замість мозку?
freedom_2015• 31 декабря 2022
Ответ дляЕлена 2016
дуже гарна новина ,сподіваюсь їм відіб´ють всі органи
мимозка• 31 декабря 2022
Ответ дляЕлена 2016
Ну тож не просто ждуни. Ждунів не наказують. Нажаль.
freedom_2015• 31 декабря 2022
Ответ дляvetka
це тактика залякування для тих ,хто ще переживає за Україну .Типу вони можуть накликати на нас біду ,але причина в тому ,що такі можуть дізнатися правду і повірити нам .
Більшість тільки рада нашим смертям звісно

Tatulia13• 31 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
А як ви спілкуєтесь з покійними родичами?
Nat-li• 31 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Вот даже не жаль их. Стадо.
Дивнулька• 31 декабря 2022
Ответ дляDashko007
Так а чого вони за Вас не переживають? Пишуть Вам. СБУ не спить!
vetka• 31 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Так і є. Хто хоче, той звонить і спілкується без перешкод.
Klodia• 31 декабря 2022
Они на самом деле этого боятся, так как их самих в рашке слушают и мониторят соцсети.
Погуглите, что случилось с юным блогером Некоглаем за 15-и секундное видео. Это кошмар.
Insin• 31 декабря 2022
У мене мама так боялася говорити зі мною про будь що крім погоди (вона в Україні, я в Китаї), щоб не дай бог мене сі дзін пінь не відслідкував і не заарештував)
Nat-li• 31 декабря 2022
Ответ дляInsin
Откуда она этого набралась?
Klodia• 31 декабря 2022
Ответ дляTatulia13
Возможно, это значит «Все родственники из рашки после 24-го для меня умерли»
Suzie-Q• 31 декабря 2022
Батько чоловіка сказав теж саме, що з березня не дзвонив до нас, щоб не наражати нас на небезпеку
freedom_2015• 31 декабря 2022
Ответ дляTatulia13
ну вони умовно покійні )я ніяк -послала ще в лютому і повторно в червні .мама іноді дзвонить виродкам
Insin• 31 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Откуда она этого набралась?
Десь на просторах інтернету мабуть прочитала. Що китайські власті відслідковують усі розмови по вічату. Ой, а скільки я наслухалася нісенітниць про Китай від українців, у тому числі й тут від порадник. Але чомусь прийнято тут вип´ячувати, які рашики недалекі що всьому підряд вірять, і які наші всі розумні і просвітлені і все знають