Видящие_помогите• 31 декабря 2022
Щорічна перекличка Всі міста України Вітання дорогим порадницям
Нехай новий рік принесе кожному з вас мирні світанки та тихі ночі!
Миру всім нам!
Ми незламні і непереможні!
Слава Україні!
Продовжуйте вітання )
Миру всім нам!
Ми незламні і непереможні!
Слава Україні!
Продовжуйте вітання )
Видящие_помогите
• 31 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Нам нужна победа, мира без победы над болотами не получится !!!!
Так і буде! Бо ми незламні і непереможні
Неугомонная• 31 декабря 2022
Вінниця! Всім лише довгоочікуваних і гарних новин, хай буде мир і добро !
Малинка• 31 декабря 2022
Донецк-Киев, поднимаю бокал за украинцев, самую родную, прекрасную и сильную духом нацию. Пусть Бог нам помогает

Видящие_помогите
• 31 декабря 2022
Ответ дляLady luck21
Херсон
Це велика радість, що ви знову з нами!
Lady luck21• 31 декабря 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Це велика радість, що ви знову з нами!
Дякую, не сумнівалась ні секунди, що нас врятують наші ЗСУ!!!
Неугомонная• 31 декабря 2022
Житомир. Хоч немає святкового настрою, віримо в перемогу, добро завжди перемагає зло.
Уси Пуси• 31 декабря 2022
Одеса-Київ
Щиро вітаю усіх з Новим Роком!
Нехай Новий Рік принесе радість перемоги!
Щиро вітаю усіх з Новим Роком!