Все буде Україна• 23 июня в 12:56

Підкажіть, спф для обличчя дієвий і не дуже дорогий

Брала eucerin, а він вже по 700грн. Може щось схоже є, але трохи дешевше
ШобВам_КакНам• 23 июня в 12:56
Tocobo
На ева знижка

Вумна вутка• 23 июня в 12:56
rilastil, но нужно подбирать по типу кожи
Вумна вутка• 23 июня в 12:58
кореи куча бюджетной, нужно по типу кожи подбирать
Заела_пластинка• 23 июня в 13:00
Beauty of Joseon Relief Sun: Rice + Probiotics (SPF50+ PA++++)
Кнопус• 23 июня в 13:16
Є Корея по 400-500.Бачила на мейкапі.
Сосиска_Втесте• 23 июня в 13:20
А який СПФ супер легкий і не жирнить та не вибілює, шкіра і так масна.
Був eucerin з ефектом матування, фігня, зараз Rilastil Advanced Protection також для мене жирний.
автор Все буде Україна • 23 июня в 13:42
Ответ дляСосиска_Втесте
А мені euserin дуже подобається, легко намазується, і геть не жирний, і не білий
В рот не ложи• 23 июня в 13:53
601,5 грн ваш спф по аптекам стоит в Днепре, посмотрите через аптека911 может в вашем городе тоже такая цена
Дешевле 600 мне кажется хорошего не будет, к сожалению.
Я пользуюсь house of hur. Самый идеальный, без блеска, хоть 3 слоя намажь на лице не ощущается никак. Зимой еще на нотино по 580 брала по акции, сейчас смотрю таких цен и нет((((
Сосиска_Втесте• 23 июня в 14:02
Ответ дляВсе буде Україна
В мене шкіра жирна, а з eucerin блищить ще швидше ніж зазвичай, при тому що я наношу на термальну воду (щоб тоньшим шаром лягав).
Віддала доньці (підліток) їй також не дуже подобається.

Тролю як можу• 23 июня в 14:10
Ответ дляСосиска_Втесте
в мене теж масна , дивіться корею на хім фільтрах , у мене зараз benton норм , ще спробувала cuskin прям матовий
Свідок Перемоги• 23 июня в 14:45
Доктор Сюракл беру вже другий рік. Зелений.
Пугачиха• 23 июня в 18:17
Вигідно два брати по акції https://ua.iherb.com/pr/aplb-glutathione-niacinami...
автор Все буде Україна • 23 июня в 20:11
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну якщо eucerin вам жирний, то тоді вже ніякий не підійде, бо він геть рідкий, всі інші які пробувала, то жирніші