Olgusya• 01 января 2023

Хвилювалка

Київ... Дрони, кажуть
mirka-milka• 01 января 2023
О,наших уличных певунов полиция настигла )
Кричат ,дрон ,потом хуяк ,потом путин ху.ло ,все ,конец представления

МаргаритаЛьвовна• 01 января 2023
Ответ дляЯ моя
В сусідів міцні нерви, або достатньо випили)), мої сусіди підірвалися і побігли кудись( в укриття). Діти сидять в метро, кажуть, дуже багато людей прийшло після вибухів, деякі з алкоголем, святкують
а комчас? или в тревогу можно?
_Юта_• 01 января 2023
Четыре штуки мимо нас пролетело, похоже. И куда-то долетело((
Мало нам дневных приключений с жестоким прилетом почти в нас(( нет покоя
Inna Medvetska• 01 января 2023
Ответ дляmarinina11
Прям раскатами
Розкатами - то ппо.
Біля нас теж таке є, як грім працює
mirka-milka• 01 января 2023
Ответ дляАнастасия К.
Боже, ребенок через 5 часов уже проснется, а я все никак не засну(
Еще и местные скандируют из окон патриотичные крики)
Вы на Трое?)))
Я моя• 01 января 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
а комчас? или в тревогу можно?
В тривогу нужно
Gupa• 01 января 2023
Ответ дляkrasotalisa
двчата якщо є хоть м.Дарниця і поряд, напишіть мені будь ласка в ПП чи все ок, хвилююсь дуже за чоловіка
Поряд, все ок, тільки гучно і стрьомно...
mmi583@mail.ru• 01 января 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Тоже читала. Но информация еще не подтверждена.
Де читали? По моїх тг каналах немає такого
Metelitsa• 01 января 2023
Ответ дляmirka-milka

Кайф обломали)))

Nastja-70• 01 января 2023
Ответ дляmirka-milka
П...ки ?
БрЮнЕтОчКа77777• 01 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
За непідтвердженою інформацією є влучання

надiслати новину👉@novosti_kieva_bot
👉СТЕЖИТИ (https://t.me/+YjYxxNba5fYyN2Ni)

Канал Реальній Киев и еще Киевский движ
mirka-milka• 01 января 2023
Ответ дляКосарева1970
П...ки ?
Я вижу певцов много с одинаковым гимном ))
Неа ,тро
oksan1• 01 января 2023
Ответ дляMetelitsa

Кайф обломали)))
Наші місцеві теж під будинком під вибухи пво співали путін хуйло
_MadonnA_• 01 января 2023
Ответ для_Юта_
Соломенка ? Вот и я слышала как что то пролетало , 5 раз
Атланта• 01 января 2023
Ответ дляКосарева1970
П...ки ?
Да везде. На соломенке вон кричат. Бахи громкие, а они вместо того, чтобы прятаться головы из окон повысовывали и кричат ’путин х.ло ла-ла-ла-ла’
Sara-a• 01 января 2023
Ответ дляInna Medvetska
Розкатами - то ппо.
Біля нас теж таке є, як грім працює
Да
Как гром
А прилёт гупает и вибрация идёт
Майя15• 01 января 2023
Ответ дляАтланта
У нас тоже
Aksamitka• 01 января 2023
Ответ дляЯ моя
Вони і вночі ходять в метро? Мені так шкода стало дітей(( перевела га матрац у коридор, хоча вдень постійно в метро ходимо. Тепер шкодую, що не в метро(
Атланта• 01 января 2023
Ответ для_MadonnA_
А я подумала что это авиация. Они над нами часто летают одновременно с работой ПВО

Inna Medvetska• 01 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Как Звук ракет , может авиация туда сюда
Літак, дрон і ракета зовсім по різному звучать.
Sara-a• 01 января 2023
Ответ дляКосарева1970
П...ки ?
У нас ещё и питарды бахали
Mariya Prokhorova• 01 января 2023
Дівчата , спокій , працює ППО ! Київ !
Honestly• 01 января 2023
Ответ длямилана1
мої зверху притихли після вибухів,а то вже штукатурка з потолка 2 години сипеться
Мої кричать, нам пох... дитина каже придурки, а потім каже, а може й справді чого боятися, світло є, новий рік потрібно святкувати, ппо все зіб´є. Ох, де мої стальні нерви, алкоголь не бере.
_MadonnA_• 01 января 2023
Ответ дляInna Medvetska
Я слышала только дрон. Никогда не забуду . Это точно не оно . Наверное авиация все таки
_Alekssandra_• 01 января 2023
Ответ дляSara-a
У нас ещё и питарды бахали
У нас на Оболони даже салют запускали. Полиция быстро поехала на разборки.
Vasilek-7076• 01 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Я думаю, це наша авіація. Звук, наче ракети пролітають. Я теж на Соломі.
Я моя• 01 января 2023
Ответ дляAksamitka
Так, сьогодні пішли після денного прильоту біля нас. Я не пішла, так втомилася і спати хотіла , але сиджу в коридорі зараз
Helgushk@• 01 января 2023
Так страшно спмолет разлетался надо мной
Где этот долбанный мопед
Gupa• 01 января 2023
Звила гніздечко в коридорі, писець якийсь, нема покою...добре, що завтра вихідний і я не лікар чи машиніст чи водій...як можна після такої ночі щось робити
Inna Medvetska• 01 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Я чула все. І навіть ппо різне. Дрон і ракету точно не сплутати.