СкокоМнеДадите• Изменено 01 января 2023

" готовка" триває безперервно, нема кінця і краю

Зрозуміло, що 31 грудня готувала стіл: 4 салати, качка, гарнір, котлети, ще трохи.
Дитина 7 років зі святкового столу з´їла лише пюре, половину котлети і черрі.
Вранці в 09.00 прокидаюсь і давай: кашка, котлетка, новий салатик подала. Майже нічого не поїла. Погуляли 2.5 год. Прийшла голодна, зробила їй супчик із півника із макаронами, лише трохи юшку попила і все, до другої страви не притронулась. На вечір готую зрази, витрачаю 2 години на це, вона спробувала, і каже, що їй не смачно. Все, в мене кінець сил, чим її годувати щоб вона наїлась. Вона постійно голодна, шукає їсти, але нормально гарячу їжу не хоче. Дужк худа і часто ацетон, тому цукерки і бутерброди не можна. Я вже видихаюсь, постійно щось готую, але в порожнечу, лише гаю час. В 06 ранку встаю щоб перед роботою зробити свіженьке, на роботі змушена теж їй готувати в мультиварці, бо після школи до мене йде в офіс. Як ви годуєте своїх 7 -літніх?
Хочу вільний свій час на хоббі, хочу щось корисне робити, але вічна " готовка" відбирає сили.
Просто красавица• 01 января 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ось в точку: якого біса я так старалась догодити чоловіку, він сїв з самого ранку і дивиться телек, а перд ним бухло і закусон, а я все рівно не така.
напрасно. он же сидит все равно! прекрасно может тв себе включить на кухне и что-то приготовить.
взрослый - это не ребенок.

автор СкокоМнеДадите • 01 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну вашій дитині то не 7 місяців, а 7 років. І вже до цього віку вона повинна була засвоїти - не їсть, ставлять крапельниці.
А чому не можна сирок і йогурт?
Кудесница_с_пургеном• 01 января 2023
Я в шоці, навіщо ви стільки наготовлюєте якщо це ніхто не їсть? І чому неможна цукерки та бутерброди? Ви не думали що ацетон може підніматися якраз через голод? У мене така п´ятирічка нічого не їсть, я й не заморочуюсь.
автор СкокоМнеДадите • 01 января 2023
Ответ дляТаПрямТам
приготовьте тефтельки,котлетки паровые или запеките в духовке,суп с фрикадельками.
кому нужна ваша качка и шуба?
Це чоловіку потрібно. Я вже зробила висновок.
Кудесница_с_пургеном• 01 января 2023
Ответ дляБурундучиха
А ви питали б її що вона хотіла їсти? Або хоча б на вибір: ти на вечерю будеш те чи те? Може вона так буде їсти краще.
Ой не факт. У мене така вибирає, а потім дві ложки з´їсть і все.
VA 11• 01 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Тиждень?чи ви після декількох годин його вживання яблук і сира, побіжите йому готувати улюблену страву,бо дитина ж голодна? Тоді да,можна їсти яблука і сир)
Готую улюблені страви. Те що не їсть, не готую .) Не бачу сенсу.
ТаПрямТам• 01 января 2023
Ответ дляПросто красавица
отож! можно дать стакан молока 1% или бульона и... уграть ребенка. а незнакомые с этим процессом родичи начинают - ой, да надо давать домашнее (4%-ное), пихают оладки и домашнюю жирную пиццу (главное ж что не покупная!).

страшно и на лето отдавать таким непонимэ
таким на лето не отдавайте -нянчьтесь сами.
прям такэ щастя))

Цветочница• 01 января 2023
Ответ дляБезВзяток
Господи...в вашем детстве и знать не знали,что такое ацетон...
Разве что им лак для ногтей вытирали...
А теперь не поест-все! Ацетон...
Так это вы ее сами приучили носом вертеть, теперь на побегушках, выготавливаете. Не хочет есть-не голодная, до свидания.
Про ацетон знали, мені 36 і мене в дитинстві часто з ацетоном під крапальницями лікували. Можливо не настільки поширеним був.
Але їла те, що дають. Жодних танців з бубнами і мене ніколи не питали, що я люблю. Страви були прості і дієтичні, часто все варене.
Кудесница_с_пургеном• 01 января 2023
Ответ дляЛамборджини
Ага,жахне ацетон.
Подивіться Комаровськогт від чого у дітей ацетон буває.
Просто красавица• 01 января 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
фото
вот по вашей листовке.
я не стану бегать варить борщ для мужа с мясом, зная что ребенок любит постный. если что-то не устраивает - сам вари. или ешь с салом вприкуску.

вообще, у кого больше пузо, того надо меньше жалеть)) логично?
Клин_Кляйн• 01 января 2023
Я не знаю, як у інших, але найчастіше діти люблять «одиноку» їжу. Тобто шматочок відвареного м’яса окремо від гречки на тарілці. А в іншому кутку огірок чи помідор. Усі ці салатні суміші, котлети, складні супи найчастіше дітям не заходять. А взагалі, треба спрощувати свій час, навіщо 4 салати, качка, котлети, коли можна один вид м’яса, один салат. Краще потім свіже. І якщо дуле менше, здоровіші будете
Айболитная• 01 января 2023
Я цыганочку с выходом перед своей семилеткой не вожу. Хочет есть- не хочет- не ест.
VA 11• 01 января 2023
Ответ дляПростоБелка
Молоко провоцирует ацетон ? Просто спрашивпю для себе что б знать
Ацетономічний синдром часто у худих і шилопопних дітей. У моїх був років до шести, худенькі. Давала боржомі, глюкози і солодкий чай.
КучМала• 01 января 2023
Ответ дляVA 11
То у Вас такие дети.) А бывают и другие.
Вот у меня двойня, один всё ест, а второй, как у автора. ) Худой и звонкий. Спасает то, что фрукты ест все, сыр, творог, утром молоко с хлопьями, чипсы из курицы готовлю и куриную бастурму. Может поковырять голубец, биток и котлету.) Смирилась уже.
Та обычные дети, тоже с тараканами, дочь фрукты не ест никакие, кроме яблок. А ей уже 16. Сын не ест никакие овощи кроме морковки. Салаты не едят никакие
Просто красавица• 01 января 2023
Ответ дляТаПрямТам
прям такэ щастя))
не даю.
вы про рак поджелудочной слышали? внукам его пожелаете?
Жена сантехника• 01 января 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Як каже мій дід - не хочуть їсти - не голодні. Захочуть - самі скажуть.
Хрень.
Может банальный недостаток ферментов такое давать
Бурундучиха• 01 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В мене просто такий самий кадр, як у автора, у нас цей номер проходить, коли сам вибирає, в крайньому випадку я можу нагадати, що він сам цю страву вибрав, та що доїдай).
Просто красавица• 01 января 2023
Ответ дляЦветочница
я если не хотела есть, то часами сидела над тарелкой. кусок хлеба мне достаточно было. и это 90-е.
но я не ацетонщик, голодать могу три дня
Кудесница_с_пургеном• 01 января 2023
Ответ дляКучМала
Кормите тем что она любит.. не засиавляйте. Блин вообще никогда не біло проблемы наклрмить детей. Наоборот хотелось бы чтоб поменьше ели
То ви не стикалися з такими неїдяками. Я думала у мене страшний був малим перебірливим, але зараз молодша його переплюнула. Тільки середня донька їсть без проблем все що готую.

Просто красавица• 01 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
у него там еще яценюк приходил. вывод - ацетон не выбирает детей по типу питания и финвозможностям родителей
Зоя Жорівна• 01 января 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
фото
Ну так це в гострий період не можна.
Вона ж у вас не хронічний ацетонщик.
Навряд чи щось станеться, якщо вона раз на тиждень йогурт з’їсть.
Від голоду все одно гірше буде
Глаза_в_3_карата• 01 января 2023
У меня двое детей никогда нет такой проблемы ест то есть , не хотят ничего отдельно не готовлю через полчаса едят то есть.
VA 11• 01 января 2023
Ответ дляКучМала
У всех свои тараканы. Надо это принимать.) Я всегда спрашиваю, что хотят. То и готовлю.
Постоянно раньше у нашего дока спрашивала про плохую еду сына, что он худой. Он ответил, значит ему хватает того, что ест. )
Зоя Жорівна• 01 января 2023
Ответ дляПросто красавица
не даю.
А рак тут до чого?
Скоріше цукровий діабет може бути, ніж рак
Просто красавица• 01 января 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
согласна про одиноку)
подливки, супы и рагу всякие - туда же. надо уточнять, хочет ли реб ’месиво’ или все по отдельности. и нервы целее будут.
Красавица писяная• 01 января 2023
Ответ дляБезВзяток
Разве что им лак для ногтей вытирали...
А теперь не поест-все! Ацетон...
Все прекрасно знали і в нашому дитинстві. І ацетон, і до ацетону і всю іншу фігню. Це як кому з дитиною пощастило.
Кудесница_с_пургеном• 01 января 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Так і виходить, трохи того на вибір; трохи того, і весь день я виснажена, а вона вибере йогурт і сирок ( того і іншого їй на можна категорично).
Запечене м’ясо не їсть, відбивну інколи їсть, то відбивні часто тримаю як запасний варіант.
Чому неможна йогурт і сирок?
Зоя Жорівна• 01 января 2023
Ответ дляVA 11
У мене похресник такий, йому 17 буде, а він може два яйця з’їсти і більше нічого їсти не змусиш. Худий як щепка.
Але мама з татом в нього такі ж, тому нічого дивного.
Зоя Жорівна• 01 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Чому неможна йогурт і сирок?
Бо це типу ацетон провокує.
Але це тільки в гострий період не можна і при виході з синдрому.
Далі все як зазвичай.
Голод в випадку ацетону більше школи принесе, ніж йогурт
Красавица писяная• 01 января 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
А що у вас робить йогурт і сирок, яких не можна категорично? Категорично заборонені продукти категорично заборонені до покупки, то й усе. Немає йогурту - немає проблем.