Ms. Iphone• 05 января 2023

Шукаю Логопеда і гуртки Оболонь

Спільното! Тихого всім дня! Підкажіть, будь-ласка, логопеда, не за всі гроші світу, але нормального спеціаліста. Якщо то буде територіально Архипенко, Йорданська і поруч-буде взагалі МЕГА!!! Також в цьому районі шукаю гуртки, бажано державні, для хлопчиків від 3,5р
Ще цікавить басейн і англійська🤪

Ні-ні )) я не збираюсь завантажити дітей всім і одразу)))
Будемо пробувати))
иркин• 05 января 2023
Басейн для таких малих до війни був на Олімпійській в інституті фізкультури. Ще є в поліклініці на Північній. Гуртки шукаєте в центрі творчості дітей та молоді на Богатирській. Логопеда можу порадити, але не знаю, чи вона зараз займається, пишіть в особисті.

ПуФФынка_мисс• 05 января 2023
В Сфері є заняття, також дізнайтеся за клуб Алмаз, але там є хоча б символічна оплата в 500-900 грн в місяць.
Таш• 23 января 2023
Я логопед-дефектолог. Що вас турбуе у дитині в 3,5? Територіально ми не співпадаємо. Але, поки ви не знайшли когось поруч, можу безкоштовно онлайн подивитись вашу дитину. Розраховуйте десь на годину вашого часу. Напишіть мені у WhatsApp на номер 0984857195. Наталі