Навіщо ви там риєтесь?
Я сама стараюсь вже вкотре зав´язати із секондом(звичка із студентських років ще)
Сьогодні до прикладу була в одному магазині їх декілька по Києвк (назву писати не буду,щоб не сказали,що то реклама)набрала повну сумку речей на 2000 тисячі,що головне то нових і з бірками!і бюстгальтера,труси і кофти та аксесуари
Так от речі тих брендів є і в секонді,але самі розумієте в якому вже вигляді та стані,звісно я стараюсь оминати такі фірми,як бершка та сін сей ,ну це чисто я їх не дуже люблю.
І ще є мережа магазинів і в Києві і в інших містах,так там взагалі можна і армані знайти за пару тисяч,оригінал!
Так питання,нащо ритися в тому секонді коли це не продуктивно зовсім?
Там вже давно не знайти ексклюзивні речі,а речі самих простих фірм просто потріпані
Скоро_вчера• 06 января 2023
Ну так поділіться, що то ща магазини, де ви були, і де ті армані :)))
Стороків вже в секонд не ходила, а раніше подобався баул, типу люкс відділ, там в розпродаж нове і гарне, є речі, які до цих пір радують, наприклад, superdry, в мережевих магазинах речі цієї марки недешеві, але вони гарно виглядають і гарно носяться, хоч і масмаркет
Ацетилсалициловая кислота• 06 января 2023
Если очень манюний доход
То как человек может позволить купить себе новое
На секонд не у всех хватает
Такие реалии
На секонд не у всех хватает
Такие реалии
Пупуговка• 06 января 2023
Ответ дляМарія В
А стоки це якісь мережі чи як?
Так. У нас в місті багато, але як приклад obnova, letout, бо вони є в багатьох містах.
Ответ дляСкоро_вчера
Ага,щоб мене тут заклювали ,що я рекламую
Українська Мрія• 06 января 2023
Ответ дляМарія В
А що смішного вам?!
Я не можу бути експертом по вашому?!
Полегчало вам від свого злобного коментаря під анонімом?!
Я не можу бути експертом по вашому?!
Это не злобный коммент. Я сомневаюсь что вы или кто-то может определить по вещи откуда она. Это просто вещь бу. Есть бренды не популярные у нас и это могут быть как очень дешёвые так и очень дорогие бренды. С базара да, можно определить, а с секондв только если человек очень бедно одет. Но это только какой-то маленький процент.
Пупуговка• 06 января 2023
Ответ дляМарія В
Обнова є нове наскільки я знаю,а є відділ секонду
Так. Я купую у відділі нове. Нещодавно взяла кофтинку Betty Barclay за 250 грн зі всіма бірками.