ОноВамнадо• 05 января 2023

Розвод. Двоє дітей. Куди подітись(((

З чоловіком живемо як сусіди в одному будинку вже більше пів року. Живемо зі свекрами, які бачать наші стосунки і навіть вони сказали, що це не родина - життя немає. Піти окремо жити з дітьми не маю змоги, власного житла немає. Є невеликі власні накопичення, але надовго їх не вистачить.
Чи реально виїхати зараз за кордон з дітьми? Чи краще самій спочатку ( свекри з дітьми згодні посидіти). А яку країну?
Читала багато тем, інформації, але бажаю почути власні історії людей. Якщо є контакти через кого можна виїхати - буду дуже вдячна.
Сеточка• 06 января 2023
Ответ дляЛюбительница
Мама певно не не хоче, а не бачить іншого виходу, адекватна мама думає як краще для дітей, а не як їх вивезти невідомо куди аби лише сісти іждівенцем на шию іншій державі бо з дітьми заплатять більше, і таких недомам дуже і дуже багато
Ви зараз дуже обурили мене, наприклад. Я так зробила, саме заради дітей. Вдома сиділи б в 4 стінах, добре, що будинок стоїть. З початком війни доходи зникли різко, все, що робити? Я вважаю, що зробила все правильно: діти вчаться, трошки бачать більше ніж в своїй кімнаті, спілкування, я працюю, але й виплати те ж є. На них розвиваю дітей.І не вважаю себе іждівенцем, я не просила, але й відмовлятися не буду

Сеточка• 06 января 2023
Ответ дляПушкининиана
Вы, наверное, меня не поняли ошуканий - это обманутый. Если бы я хотела помочь беженцам, которых постигли ужасы войны, а ко мне приехала женщина, у которой просто не ладится с мужем - да, я чувствовала бы себя обманутой.
Раз жінка з України, то автоматом від війни, чи хтось може гарантувати їй та її дітям , що з ними все буде добре?
А я женатая• 06 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
Дітям можна лише поспівчувати з такими батьками
Чого раптом?
Мій чоловік теж говорив, до війни звісно, що у випадку розлучення, не буде перешкоджати виїзду дітей. Я в свою чергу, не обмежувала б спілкування.
Барабасиха• 06 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
А якщо інвалід я? І якщо він списаний, і його 100% не заберуть поки ми офіційно не розлучені. ? Чи можливий варіант поїзати, знайти нормальне житло і умови для дітей, а тоді і їх забратм? Не їхати в невідомість з двома дітьми відразу? Чи це не зовсім адекватно?
Все адекватно, не слушайте этих наседок. ’Нет, только с детьми, и плевать на любые трудности’ - не от большого ума. Делайте так, как удобно вам. Счастливая мать = счастливые дети. Тем более, такая возможность шикарная: редко какие отцы, свекры готовы с детьми сидеть.
То, что ’отец отберет детей’ - как он может их отобрать? Они ему чужие? Или как? Почему мать все время должна всю ответственность за детей тащить, они общие и решение их заводить общее
Просто каралева• 06 января 2023
Выехать всегда можно самой, но только потом не удивляйтесь если детей не сможете забрать туда куда вы поедите. Не торопитесь тратить свои сбережения, они всегда вам могут пригодится. Если это не семья и все об этом знают, то может лучший вариант это просто ждать пока ваш муж разродится на решение, морально легче так или иначе не будет(но есть шансы что муж перебесится и потом начнет делать все чтобы это была семья). Как минимум, у вас будет возможность взять моральную паузу и спокойно посмотреть/просчитать все варианты, но если вы уедите сама - это будет большой подарок для мужа, если он хочет вас слить. А просто так, в данной ситуации не думаю что вы можете просто с детьми уехать.
автор Mentha_ • 06 января 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Автор однозначно ехать с детьми, ехать в Германию
на троих будете получать 1400 евро, плюс оплата жилья, страховка медицинская.
Вы просто начнете жить полноценной жизнью и почувствуете себя человеком
если хотите откройтесь, в ЛС напишу более подробно что и как...
Напишіть і мені будь ласка. Буду дуже вдячна!!!