ОноВамнадо• 05 января 2023

Розвод. Двоє дітей. Куди подітись(((

З чоловіком живемо як сусіди в одному будинку вже більше пів року. Живемо зі свекрами, які бачать наші стосунки і навіть вони сказали, що це не родина - життя немає. Піти окремо жити з дітьми не маю змоги, власного житла немає. Є невеликі власні накопичення, але надовго їх не вистачить.
Чи реально виїхати зараз за кордон з дітьми? Чи краще самій спочатку ( свекри з дітьми згодні посидіти). А яку країну?
Читала багато тем, інформації, але бажаю почути власні історії людей. Якщо є контакти через кого можна виїхати - буду дуже вдячна.
olgabaluta• 05 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
Дім свекрів. Ми з чоловіком живемо у його батьків
И Вы 2х родили? Ищите нового мужа и свекров.

Брююнетка• 05 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
Сумщина, вибухів майже не чути((( дякую!!
Моя родіна🙏
Любительница• 05 января 2023
Ответ дляГлавный котик
Лучше с детьми выезжайте , не глупите. Вы же их мама. К тому же ,с детьми там помощи больше дают и поселят в нормальное жильё .
А він їх батько, нехай виховує
ПоЗиТиВнАя• 05 января 2023
Автор однозначно ехать с детьми, ехать в Германию
на троих будете получать 1400 евро, плюс оплата жилья, страховка медицинская.
Вы просто начнете жить полноценной жизнью и почувствуете себя человеком
если хотите откройтесь, в ЛС напишу более подробно что и как...
автор ОноВамнадо • 05 января 2023
Ответ дляРедисочка
По перше дітей вам кидати не можна!
По друге включайте тверезу голову і домовляйтеся Вашим яйценосцем.Він дітям допомагати буде?
Вам виїзжати зараз вже немає смислу,допомоги вже як такої не дають як на початку!
Виїджайте в велике місто і знімайте квартиру,як би не звучали мої ці слова страшно,але далі ви почнете внутрішньо виживати бо треба!
Автор все не так страшно,як здається без нього буде!
Стане все на свої місця коли Ви зрозумієте що тепер Ви маєте бути сильною і все у Вас вийде!
Якщо наважитеся відпішіться.Удачі.
Дякую. Ви за кордоном?
Санта Барбара• 05 января 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
А муж согласен на вывоз детей? Даст разрешение?
Сейчас не нужно разрешение отца на вывоз детей.
Love_Love_Love_• 05 января 2023
Ответ дляЛюбительница
А він їх батько, нехай виховує
Ви б залишили своїх дітей на сумщині і повалили б в Європу, просто цікаво?
Налитое яблочко• 05 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А чому ваш чоловік не може піти жити окремо це не його діти? Чи він і з вами і з дітьми розлучається?
А чому чоловік повинен кудись іти бомжувати?
щоб жінка,що перебувала з ним в шлюбі, почувала себе комфортно?
хай іде та людина, котрій не підходить таке життя.
якщо сусіди-то сусіди.
жінку і дітей ніхто не виганяє, навіть зголосилися поняньчити дітей поки жінка буде шукати щастя за кордоном.
Санта Барбара• 05 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
Діти лишаться жити з ним і з його батьками.
Уехать вы можете куда угодно. Сейчас в Румынии неплохие варианты предлагают. Но туда надо ехать сразу с детьми. Зайдите в раздел беженцы из Украины, по странам , почитайте.

Любительница• 05 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Якби стояло питання саме валити в Європу то так, залишила би батькові дітей, без вагань, знаю, що з ним їм буде краще, ніж незрозуміло де і в яких умовах
Налитое яблочко• 05 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
яке свіже і модне рішення
Чёрти Шо• 05 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні,звісно,тако поляпати
Санта Барбара• 05 января 2023
Ответ дляЛюбительница
На жаль так
Не на жаль, а замечвтельно, что не требуется.
Любительница• 05 января 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ні, саме на жаль, а не замєчатєльна
Санта Барбара• 05 января 2023
Ответ дляЛюбительница
Ні, саме на жаль, а не замєчатєльна
Да нет как раз замечательно, что разрешения не требуется)
Налитое яблочко• 05 января 2023
Ответ дляЛюбительница
А він їх батько, нехай виховує
а він той ’нехай’ теж не захоче і що далі?
Любительница• 05 января 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Як то не захоче? Адекватний батько не може не захотіти
Love_Love_Love_• 05 января 2023
Ответ дляЛюбительница
Реально, на сумщині? А якщо його на війну заберуть?
Кидстаффовка• 05 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
В країні там де війна? А ви поїдете в мирну Європу? Я правильно зрозуміла?

Love_Love_Love_• 05 января 2023
Ответ дляЛюбительница
Ну мама ж не хоче
Любительница• 05 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Не заберуть якщо при розлученні місце проживання дітей буде опреділено з батьком
Неутомимые шахматы• 05 января 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Мене в авто ніхто не запитав дозввл
А от коли в потязі на зелм іхали- запитали і свідоцтво ще
Іздили у жовтні і ось перед новим роком💁🏼
Love_Love_Love_• 05 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
Чого ви дивуєтесь, тут он всі радять так зробити
Балаболка• 05 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
600€ двоє дітей немає дитла і перспектив…… можна, чо ж ні
Чому 600? На маму .500 і на кожну дитину по 350. Житла знайти важко, але реально
Хомяк с пастой• 05 января 2023
А що в тій Германії зараз? Жити в таборі і хворіти по колу там? Розгляньте Румунію хороші умови на житло і іти на роботу.
Верочка 100%• 05 января 2023
Вам тут добре написали що їхати треба в Ірландію англію...там є ще програми хороші
А от Німеччину не потрібно сунутись там вже наших огого...всім роботи не буде
Love_Love_Love_• 05 января 2023
Ответ дляБалаболка
За 1300 реально прожити втрьох?
Налитое яблочко• 05 января 2023
Ответ дляЛюбительница
автор тоді яка,якщо залишає дітей?
Кидстаффовка• 05 января 2023
Ответ дляЛюбительница
А він їх батько, нехай виховує
А якщо він в ЗСУ, а мама в Європі, то діти з ким?
Любительница• 05 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну мама ж не хоче
Мама певно не не хоче, а не бачить іншого виходу, адекватна мама думає як краще для дітей, а не як їх вивезти невідомо куди аби лише сісти іждівенцем на шию іншій державі бо з дітьми заплатять більше, і таких недомам дуже і дуже багато