Мене аж колотить часом. Кожна розмова закінчується скандалом. Недурна жінка, пенсіонерка, працівник сфери освіти, але совочок як він є. Нейтральні розмови про природу, погоду та родичів її не влаштовують, їй аж кортить потикати мене паличкою та вивести на конфлікт. Сьогодні знов почала про "ваше покоління все занепастило, що ми побудували. Ця країна мене обікрала, раніше вкрали наші статки, а тепер крадуть наші спогади та минуле", потім пішло про "та якби наші батьки війну не виграли...", закінчилось дикою істерикою зі сльозами "ага, ось тобі зараз медалі та нагороди твого діда віддай - ти їх курва навіть не вдягнеш!" Так мамо, не вдягну, бо вони не мої. Чужими речами не користуюся. Ну й все, сльози, прокльони, ось побігла ридати, сиджу дивлюся - швидку пора викликати чи може сама вгамується?
Як оце все витримувати та залишитись з нормальними нервами?..
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви де взагалі?
Ви вдвох живете?
Зараз вона в нас з чоловіком
Кукарачка• 06 января 2023
Бедная мама... Автор, Вы провокатор, не верю, что нельзя закончить разговор или просто выйти из комнаты.
Ответ дляКукарачка
Чим я провокатор? Тим, що мовчу та не підтримую її світогляд? Взагалі ніколи не починаю ’ці’ розмови
Love_Love_Love_• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Зараз вона в нас з чоловіком
А чоловік що каже?
Ну зтаким в принципі жити не можливо і терпіти це не потрібно, або вона закриває рот, або ви за нею двері.
Я би пригрозила сбу.
В мене є подруга, вона зі Львова, але жила в Києві 24 приїхала до батьків і там тато з мамою їй теж як ваша, але вона утримує батьків + батькові мала робити операцію, сказала ще хоч звук: грошей не отримаєте, операції не буде, здам вас сбу, скажу - сєпари. То помогло
Я би пригрозила сбу.
младокошкина• 06 января 2023
Ответ дляКукарачка
А вы-абьюзер.
С такими, как мама автора, выйти и этим закончить разговор не получится. Им надо слить негатив. Они придут к тебе и продолжать начатый разговор.
Love_Love_Love_• 06 января 2023
Ответ дляКукарачка
Серйозно?
Мамо то ви?
Ответ дляГрибной_Дождик
Удалено администрацией...
А раніше інакше було чи що? Країна її минулого тим самим займалася. Це хід історії
младокошкина• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Удалено администрацией...
Так всегда было. Автор не виновата и изменить ничего не может.
фан L.O.S.T.• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Зараз вона в нас з чоловіком
а скільки їй років?
Love_Love_Love_• 06 января 2023
Ответ дляМелочунь
Пример приведите
Ну москальня все нищить, які ще варіанти🤷♀️
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Зараз вона в нас з чоловіком
1. З усім погоджуйтеся
2. Знайдіть їй розвагу чи справу посильну
3. Ви їй нічого не доведете
Отполированный Артем• 06 января 2023
я в подобных случаях говорю, что у нас разные взгляды, смысла в дальнейшем разговоре нет, каждый останется при своем мнении. пусть подругам по ушам ездит
Love_Love_Love_• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Там справа не в країні
Мелочунь• 06 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну, у дописувачки інший варіант, але вона не скаже, бо не хоче в бан
Love_Love_Love_• 06 января 2023
Ответ дляМелочунь
Я це зрозуміла і йду пожаліюсь на неї
Ответ дляLove_Love_Love_
Там справа не в країні
А в чому справа? Чому я оце все повинна вигрібати? Тільки тому що я молодша та під гарячу руку попадаюся?
НетЕщеНаверное• 06 января 2023
Яка проблема з нагородами діда. Це його заслуги та звитяги. Ніхто цього не знецінює. Так і кажіть, що різні площини, не потрібно все замішувати разом.
Я вас розумію, мій тато з Росії, завів недавно про мп і що ти тепер і від мене відмовишся. Я просто не відповідала. Хоча ні, сказала що московським попам довіри рівно стільки, скільки й малишевій і спитала чи він чув, що у неї недавно сказанулиє. Замовк. Дивиться рос кнали. Розповідає про біолабораторії. У всіх свої причуди. Не жде та й добре.
Баба Яга• 06 января 2023
Не только ваша. Моя сегодня стала рассказывать, что у меня много вещей и все такое, что купленную швейную машинку отдала зятю, вместо того чтобы она стояла на шкафу. Когда я сказала, что у нее до сих
пор халаты медицинские с печатью ’спецатом’ из Чернобылем за 86 год; и шить она не будет со своими диагнозами, а зять шьёт для ВСУ нужные вещи, стала верещать что ей вообще ничего не надо и у нее одна задача умереть спокойно.
Борисфенка• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Тому що це старість. Колись ви плакали, вона вас на руках носила.
Треба бути просто терплячою.
Love_Love_Love_• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Ви не повинні це вигрібати я вам вище написала. Я би не вигрібала. Я б сказала, або закриваєш рот, або досвідос і я реально б так зробила
Ответ дляМотылек
Просто молчите и не отвечайте.
Так я мовчу, а її це мовчання заводить ще більше, ніж мої промови. Мовчиш - погано, говориш - теж погано. Бо говориш не те, що вона хоче чути