На Цензорі вийшла стаття Євгена Шевченко
Який звинувачую і Татарова, і Єрмака і прокурора Синюка (спочатку ГПУ, а зараз САП) у роботі на московію.
Як агентурні мережі ФСБ зривали операції ГУР МО та руйнували українську ППО.
Читайте на здоров´я
Олимпиада80• 06 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
Им ссы в глаза, а они - Божья роса...
Ответ дляmamarama
А меня устраивало, когда они вообще не заходили на наши территории.
Реки людской крови одинаковые, что в Мариуполе, что в Донецке.
Одінаковіє в Маріуполі і в Донецьку?
Ви при своєму розумі??
Може, в Дрнецьку кожні 3 тижні по 100 тис вбивають, як у Маріуполі було?
Ви при своєму розумі??
Олимпиада80• 06 января 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Ясно) мені її відповідь і не треба, все зрозуміло
Ответ дляArgesha
Одінаковіє в Маріуполі і в Донецьку?
Ви при своєму розумі??
Да, трагедия гибели каждого человека одинаковая, как в Донецке, так и в Мариуполе.
Разница в масштабах не отменяет саму суть этой трагедии касательного любого погибшего человека.
краказябра• 06 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не обов’язково його згадувати, всі знають звідки ноги ростуть,коли йдеться про таке джерело як цензор))
Могли не відповідати. Три роки пройшло, а Порох досі в усьому винен. Чи не час спитати в діючого президента за його про@@би? Термос чи все ж таки Томос? Україна - велика країна чи порно-актриса? роzzія двігаєт граніци чи здійснює збройну агресію? Генерала Марченко після перемоги знову в СІЗО чи він врятував Миколаїв?
Ответ дляmamarama
А Ви читали статтю? Без будь-якого політичного підтексту раджу прочитати, дужа цікава навіть з літературної точки зору, я вже не говорю про історичну цінність. Можливо колись фільми будуть знімати по таким історіям