Jave• 06 января 2023

Хто любить Шпигунські романи, Єрмак, Татаров

На Цензорі вийшла стаття Євгена Шевченко
Який звинувачую і Татарова, і Єрмака і прокурора Синюка (спочатку ГПУ, а зараз САП) у роботі на московію.
Як агентурні мережі ФСБ зривали операції ГУР МО та руйнували українську ППО.
Читайте на здоров´я
https://m.censor.net/ua/resonance/3391403/yak_agen...
автор Jave • 06 января 2023
Ответ дляnata.ant
Чого їм дозволили зайти,чого не розстріляли тих хто там тоді ховався в адмін зданіях,чого їм дозволили доїхати в Донецьк?
По тій же причині чому ППО наше не працювало станом на 24.02.2022, чому Херсон взяли швидко, чому мости не були підірвані, чому зривали операції розвідників, тей же Вагнергейт ...
mamarama• 06 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Ещё раз. Меня устраивало когда их держали на ограниченной территории. И по стране не лились реки крови. Не пишите мне больше, с вами разговаривать не о чем.
А меня устраивало, когда они вообще не заходили на наши территории.
Реки людской крови одинаковые, что в Мариуполе, что в Донецке.
Олимпиада80• 06 января 2023
Ответ дляnata.ant
О, ще за Крим запитайте! Чи напишіть як його здали.
В 14-му році в нас не було армії взагалі! Все розвалено було шпигунами! Чим було боронитися - вилами?
автор Jave • 06 января 2023
Ответ дляmamarama
Они и не остановились.
Пошли дальше.
В 2014 році було окуповано лише 10 тис кв км, а на сьогодні,без урахування звільнених , вже 50 тис кв. км, ТОБТО +40 тим кв.км
Metelitsa• 06 января 2023
Ответ дляJave
Так, за словами автора статті. Зриви операцій відбувались у 2020-21 роках.. Читайте статтю, дуже захопливе чтиво...
Автор, про третій епізод ’Клістрони точно правда.

Сама Генпрокуратура на початку червня минулого року, через 110 днів війни, повернула вилучені клістрони. Їх не турбувало те, що країна потребує захисту з повітря, їх не турбувало те, що вони вилучені у Херсонській, Київській і Одеській областях.

Вони боролись з Порошенко шляхом роззброєння армії.

Джерело: пост у ФБ, на офіційній сторінці на початку червня.
Там у коментврях був автор статті, на яку Ви посилаєтесь
nata.ant• 06 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
До чого тут вила,як Харків хотіли розкачати,то в них не вийшло.На початку там було кучка чоловіків,в адмін зданіях,їх не можна було розстріляти? Влада ж на початку говорила,що там тільки повстанці
mamarama• 06 января 2023
Ответ дляJave
Что это меняет?
Оккупированные территории были и это были наши территории.
Или лишь бы нас не касалось, а там хоть трава не расти?
А вот не бывает так, как видите.
автор Jave • 06 января 2023
https://youtube.com/shorts/9Uh4xmIrEzE?feature=sha...
Ось дівчата, автор статті. Має свій канал на ютубі і він зараз ЗНОВУ захищає нашу країну...
автор Jave • 06 января 2023
Ответ дляmamarama
Что это меняет?
А вот не бывает так, как видите.
Я вам говорю про маштаби а ви про що? Чи думаєте я не хотіла щоб не було окупації Криму та Донбасу?
Metelitsa• 06 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Кстати и Купер австрияк журналист намекает

Почитайте статью

https://www.facebook.com/734458745/posts/pfbid02CF...?
Сам Офіс Генпрокурора у червні підтвердив правдивість в частині про клістрони.
Тоді вони повернули вилучені комплекти.
Географія вилучень цвкава: Київська, Херсонська, Одеська області
mamarama• 06 января 2023
Ответ дляJave
Масштабы изменились, но суть та же.
На нас напало соседнее государство, и страдания людей украинского Донбасса ничем не отличаются от страданий теперь всей Украины.
И это было предсказуемо.
А то, кто в этом виноват и почему это случилось, вопросы, которые нужно задать всем правительствам, не только сегодняшнему.
автор Jave • 06 января 2023
Ответ дляmamarama
Масштабы изменились, но суть та же.
И это было предсказуемо.
Є різниця коли ти готуєшся до нападу, коли ти заздалегіть готуєш військову техніку, коли твоє ППО в робочому стані і коли на всі питання НІ. Ось про що я.. а ви якісь туманні фрази кидаєте.. звісно це ДУЖЕ погано що війна почалась, але є різниця коли гине 1000 людей і 100 тис людей!! Коли б вдалось зруйнувати лише селище, і коли зруйнували Маріуполь... а всі ті операції які були зірвані, були направлення на підвищення нашої боєготовності
Harmony2607• 06 января 2023
Автор, спасибо за статью. Я вот не могу понять одного, если так много предателей в верхах, почему они не сдали страну в феврале? Я слышала уже подобные факты у Швеца на Ермака, но никак не пойму почему его держат возле президента. Как думаете?
Alya91• 06 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Дякуємо ЗСУ!!!
автор Jave • 06 января 2023
Ответ дляHarmony2607
Я не знаю чому і татаров, і єрмак і баканов (колишній очільник СБУ) друзі зеленського? Не я їх йому обираю)) а як ви бачите як ємак міг здати країну? Якщо б ті хто взяв зброю і став на захист не погодились би на це?
mamarama• 06 января 2023
Ответ дляJave
Никаких туманных фраз.
Вопросы Кравчуку, Кучме, разоружившим и разграбившим страну, никто не хочет задать?
С Зеленского никто вины не снимает за его действия, но основной вред принес не он.
Товарищ путин, как оказалось, не собирался останавливаться и пошел бы рано или поздно дальше, пришлось это на правление нынешнего, поэтому выгребаем все вместе с ним.
автор Jave • 06 января 2023
Ответ дляmamarama
Никаких туманных фраз.
Кучмі хотіла б і Кравчуку хотіла б.. але ми обговорюємо КОНКРЕТНІ випадки які описує в статті Євген Шевченко.. і ці випадки зради, на думку Є. Ш., мали місце за каденції не Кучми..
voitenko• 06 января 2023
.
mamarama• 06 января 2023
Ответ дляJave
Шло обсуждение масштабов вторжения в страну.
Конкретно об этом я и писала.
Петрик• 06 января 2023
А сьогодні прочитала, що зрадницю, яка корегувала обстріли в Харкові звільнили під заставу в 500 тис гривнів.
Олимпиада80• 06 января 2023
Ответ дляJave
Да. Дякуючи Порошенку ми правдами і неправдами, мінськими і т.д. балансували на тому АТО, що дало нам передишку у 8 років. Бо якби тварі поперли так у 14-му, то нам кришка була б швидко
автор Jave • 06 января 2023
Ответ дляПетрик
Ні, її сьогодні в СІЗО назад повернули
https://m.censor.net/ua/news/3391678/na_harkivschy...
автор Jave • 06 января 2023
Ответ дляmamarama
Конкретно об этом я и писала.
І мені дуже шкода що так склалися 30 років нашої незалежності і ми не змогли побудувати Сильну Україну і зробити все щоб цієї війни ніколи не було..
Mrs.Ochmonek• 06 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
В статті ні слова за Порошенка! Чи вам, якщо проти ..., то порохобот? Ви вже палитесь з порохоботами цими, тролі ольгинські. Да-да, ноги ростуть звідти!
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 06 января 2023
Ответ длякраказябра
Соромлюся спитати, а де у автора згадується Порошенко?
Не обов’язково його згадувати, всі знають звідки ноги ростуть,коли йдеться про таке джерело як цензор))
Mrs.Ochmonek• 06 января 2023
Ответ дляJave
Жодної згадки про Порошенка не було, це раз. Там згадується Сергій Тігіпко, який був готовий оплатити 700 тис дол за якісь компоненти для нашої армії, Бурба згадується...
новий ’добрий ’ олігарх Тігіпко? партнер колишнього?
як не паливно
Mrs.Ochmonek• 06 января 2023
Ответ дляJave
У 2014 було повномасштабне вторгнення?
Mrs.Ochmonek• 06 января 2023
Ответ дляJave
Ви ще з 2013 порівняйте, з такою логікою
Mrs.Ochmonek• 06 января 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
автор Jave • 06 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
як не паливно
Удалено администрацией...