Бабка в тапках• 06 января 2023

Гінеколог онколог Київ

Добрий вечір, буду вдячна за рекомендації лякаря гінеколога онколога (Київ), бажано в приватній клініці. Дякую!
Ра ру ра ру ра• 06 января 2023
Катерина Харченко принимает в Добробуте.
https://www.facebook.com/kharchenko.e

автор Бабка в тапках • 06 января 2023
Ответ дляРа ру ра ру ра
https://www.facebook.com/kharchenko.e
дякую за пораду!
Бавовна• 06 января 2023
Читала в группе ФБ Афіна-жінки проти раку, что Харченко и Свинницкий - лучшие, если нужен именно гинеколог-онколог.
Экспертиза• 06 января 2023
Ответ дляБавовна
Свинцицкий точнее. Гончарук Ирина Викторовна ещё. Я у нее оперировалась. Но правда в НИРе, но если что...
автор Бабка в тапках • 06 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
Я була в Гончарук пару років тому, але вона вже не приймає в приватній клініці, а сидіти годинами в чергах немає зараз можливості, тому шукаю де можна прийти на свій час. Дякую за пораду!
Экспертиза• 06 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Так ви праві. Останній раз просиділа в черзі 5 годин. Але вони зараз зробили електронну чергу і запис по направленню. Коли ви записуєтесь на конкретну годину, щоб не було таких черг. Ну це так...щоб мали на увазі)))
автор Бабка в тапках • 06 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
це через Хелси ми запис по направленню? І хто направлення видає, сімейний лікар?
Экспертиза• 06 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Ні. Дзвоните в їх колл центр, кажете номер направлення і вони записують на вільну дату та годину. По живій черзі сказали приймати не будуть. Мабуть сімейний лікар. Мені направлення на наступний раз давала Гончарук.
автор Бабка в тапках • 06 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
Зрозуміла, дуже дякую!

ВсеПроВсехЗнаю• 07 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
Тоже ходжу до Гончарук, але давно не була. Оце так новина з направленнями де ж його взяти?????