Анонимчик• 07 января 2023
Сын очень много тратит на такси! И меня подбивает, а я так НЕ МОГУ
Сам на работу на такси катается по 200-250 грн, не каждый день работает.
То на рынок надо, он снова на такси хочет, мне с работы на работу говорит давай на такси.
Не одна тыс в мес улетает на это.
На машину копит, но с такими расходами...
Как отучить его чуть?
Не одна тыс в мес улетает на это.
Как отучить его чуть?
Сфера влияния• 07 января 2023
То на спиртне 2000 тис грн. То на таксі. Мамо, одчепіться від здорового мужика
Звоночек• 07 января 2023
Ответ дляАнонимчик
На свои
Но мне жалко
Сделайте ему расчет, как экономия на такси может его приблизить к цели накопить на авто.
Кидстаффовка• 07 января 2023
Ответ дляЯкаКраля
Это вообще не ваше дело пока у вас не просят денег
Чого це не її справа, бо ви так вирішили?
Знаю жінок, що контролюють кошти своїх дітей, при тому, що дітям вже по 40-50 років. От вміють же
Українська Мрія• 07 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
Поки не просять грошей - не її
ЯкаКраля• 07 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
Бо я к психологу хожу и знаю что такое сепарация
Просто Мария• 07 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
А навіщо? Мама вічна? Як ті діти жити будуть, якщо в 40-50 не вміють коштами розпоряджатись, коли мама помре?
Скромняшка• 07 января 2023
Он тратит свои деньги, не ваши. То что вам жалко, автор, это ваши проблемы. Он заработал и куда их тратить не ваше дело. Вам дает на хозяйство, с вами живет?
мадамГрицацуева• 07 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
Бідні їх діти. Сепарація failed
Кидстаффовка• 07 января 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Поки не просять грошей - не її
По факту виходить трохи інше. У когось син на таксі витрачає, а у когось мамі в хаті ремонт робиться за синові гроші. То все залежить, які відносини із дітьми будувати
Ну і від характеру самих дітей, звичайно, не з кожним таке пройде
Стетоскопуло• 07 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
зачем? больше нечем заняться? зачем такую обузу на шею вешать?
Кидстаффовка• 07 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ну якщо людина може з цього вигоду отримати, то чому би і ні
А_я_ЛОЖУ!• 07 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
і що тут хорошого?
А_я_ЛОЖУ!• 07 января 2023
Ответ дляКидстаффовка
А, тобто треба начхати на комфорт власної дитини, бо треба ж мамі ремонт зробити?