Допоможіть, потрібно видалити аккаунт bolt, декілька разів надсилала запити у підтримку з браузера, вона просять написати їм з додатку, де????
Ответ дляБагиня
Еще можно-> редактировать профиль-> удалить учетную запись
Не можна, тільки через підтримку. В тому то і справа, сказала код шахраям, тепер мій додаток не мій, а видалити тільки через підтримку, писала з пошти , просять з додатку, це якийсь сюр...
Сірничок• 08 января 2023
Слева 3 полоски- служба поддержки-опускаемся- учетная запись и персональные данные
Ответ дляСірничок
Автор як Ви? Виходить чи потрібна допомога ще?
Там тільки відповіді на можливі проблеми, писати там немає куди
Все, я дибіл, там якщо пишеш не зрозумів , відкривається чат, дякую усім!!!!
Багиня• 08 января 2023
Сірничок• 08 января 2023
Ответ дляtanya03.09