Секс-Бомба• 09 января 2023
Универсальный подарок
девушке, женщине возрастом от 25 до 55 лет на сумму 300 грн +/- что может быть? на работе будет типа Тайный Санта. Кроме косметички ничего в голову не приходит. Гели для душа и подобное дарить не хочу
Пропеллер на 6 персон• 09 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Як можна мати таку силу волі- 30 шоколадок і не з‘їсти ?)
Можна коли ти не любиш солодке, їси тільки чорний шоколад і то не будь який. А тобі приносять мілку чи ще щось таке, молочне((( все достається дітям або чоловіку.
Пропеллер на 6 персон• 09 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Найкращий шоколад - оселедці, для мене ))).
А для мене смажене м´ясо ❤️
halla-d95e• 09 января 2023
Ответ дляЖелезный коготь
Мені б сподобалось на таку суму:
Сертифікат в Єву
Шоколад типа Ліндт + набір корейських пробників по 1мл
Масажер для рук
Аплікатор Кузнецова маленький () бомба!
Ліхтарик
НЕ даріть непотріб!
Сертифікат в Єву
Масажер для рук
Аплікатор Кузнецова маленький () бомба!
Ліхтарик
НЕ даріть непотріб!
Хто що вважає непотребом. Для мене особисто з переліченого- сертифікат, то типу відмазка. Однаково що гроші в конверті. масажери-аплікатори?. Не всі хочуть і люблять користуватися таким. Тобто буде валятися десь там. Ліхтарик в наших умовах актуальний. Але ж не подарунок.А необхідність. Так що якось так.
halla-d95e• 09 января 2023
На мою думку завжди доречний подарунок тематичний. Це якщо ви не знаєте вподобань колеги. Новорічний декор. Гарна іграшка. з часом в людини назбирається колекція.І кожна іграшка має свою історію.
Кожугетовый ансамбль• 09 января 2023
Ответ дляhalla-d95e
Что вы, сертификат это хорошая идея. Можно потом купить товар на свой вкус. Ещё чай хороший на мой взгляд подходящий подарок
Рассказница• 09 января 2023
Чашка) можна ще в неї цукерки насипати)
Ще я люблю косметичні подарункові набори (типу гель для душу, крем для рук, молочко для тіла)
ДелайКак_Я• 09 января 2023
Подставка под телефон, шкатулка - у нас продают дерево декупаж, носочки плюс шоколадка, сумка шопер, термос, термокружка. Мыльно- рыльное нет, косметичка для меня упаковка, но не сам подарок. Фонарик хорошо, но грустно. Заморочьтесь с милой упаковкой, открыткой.
halla-d95e• 09 января 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Я ж не претендую на істину. Такий мій погляд. За гроші в конверті теж можна купити все. І в будь якому магазині. А не в’Єві’ тільки, для прикладу.