Секс-Бомба• 09 января 2023
Универсальный подарок
девушке, женщине возрастом от 25 до 55 лет на сумму 300 грн +/- что может быть? на работе будет типа Тайный Санта. Кроме косметички ничего в голову не приходит. Гели для душа и подобное дарить не хочу
Секс-Бомба
• 09 января 2023
Ответ дляГравицапа
Блокнот, записник.
я таким вообще не пользуюсь, все в телефоне
Я б була рада крему для рук, прикольним носочкам, на таку суму можна і сет купити, олійці для волосся, смачній каві, чаю, милу. Люблю прикольні і в той же час практичні подарунки, а косметички в жінок, як правило є, і не одна, важко вгодити,та й буде валятися без діла. Ще б блиску для губ була рада.
Гравицапа• 09 января 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Так ви не собі. А якщо чесно за 300 грн. купити немає що.
Секс-Бомба
• 09 января 2023
Ответ дляLediBlac
Термокружка?
за такие деньги нормальную не купить.
Гравицапа• 09 января 2023
Ответ дляLediBlac
Ну если не Луи Витон или Диор то можно найти вполне достойную.
Яку саме? Я серьозно. Така щоб не в смітник відразу.
Гравицапа• 09 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Ось, перше, що вилізло
Ви користуєтеся такою? Хто виробник, як якість?
Поддакиваю иногДА• 09 января 2023
Лучше шоколадка нормальная, чем все эти косметички, термокружки дешёвые и прочее
Ответ дляГравицапа
У меня пара термосов и чашка эконом сегмента( нам на предприятии дарили с нанесением фирменного логотипа)- и внешне и в использовании абсолютно достойные. Не обязательно на ин.сайте заказывать за дохулиард чтоб иметь достойный продукт.
Дверной_Проем• 09 января 2023
Конфеты, чай(обычный черный, без ароматизаторов, их мало кто любит)
Поддакиваю иногДА• 09 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Ну кому як, в мене зараз в шафі штук 30 шоколадок, таке щось, пороздаю, на випічку, не вражає мене таке.
Отдавайте консьержкам как я все бесполезные подарки, они рады всегда
Железный коготь• 09 января 2023
Мені б сподобалось на таку суму:
Сертифікат в Єву
Шоколад типа Ліндт + набір корейських пробників по 1мл
Масажер для рук
Аплікатор Кузнецова маленький () бомба!
Ліхтарик
НЕ даріть непотріб!
Сертифікат в Єву
Масажер для рук
Аплікатор Кузнецова маленький () бомба!
Ліхтарик
НЕ даріть непотріб!
Ежик Хрюха• 09 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Як можна мати таку силу волі- 30 шоколадок і не з‘їсти ?)
Пропеллер на 6 персон• 09 января 2023
Дрібнички з канцелярії, щось красиве або тематичне
Шоколад мені наприклад важко вгодити,я не люблю солодке, тільки чорний шоколад.
З косметики навряд вгадаєш, навіть якщо брати міні формат.
Термокружка так.