Хвець-тець• 09 января 2023
Львів
Дівчатка, сьогодні о 20 приїжджаємо з дитиною до Львова, підкажіть, будь ласка, де в районі вулиці банкової можна буде смачно поїсти? Дякую
Отжигающая• 09 января 2023
Банківська, мабуть. Немає у Львові вулиці Банкова. Це центр, смачно поїсти можна майже всюди
Хвець-тець
• 09 января 2023
Ответ дляОтжигающая
А це який район?
Якби ж я то знала, але гугл ось, що видає: Ву́лиця Ба́нківська — вулиця у Галицького району міста Львова, в центральній частині Львова.
Хвець-тець
• 09 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Так, вибачте, Банківська. А зазвичай кафе до котрої працюють?
Отжигающая• 09 января 2023
Ответ дляХвець-тець
До 22.00
Фиктивная• 09 января 2023
дуже багато всього смачного там де ви будете, це прям центр
якщо трошки пройтись - вулиця Січових Стрільців, 12 - глянете на мапі - то тут звична майже всім Пузата хата
Ухахайкина• 09 января 2023
Все залежить від того, що ви полюбляєте. Мені ребра смажені смачні і я повз Реберні під Арсеналом не можу спокійно пройти. Мала побігла б в Мак, бо вдома вони зачинені. А комусь Криївка до душі)) Звісно це все заклади не прямо біля Банківської