Маю рацію• 17 апреля в 18:04
Отдых в Черновцах
Девочки подскажите пожалуйста в Черновцах есть какие-то отели хорошие,со спа,ресторан
Хотим из Запорожья на пару дней выехать отдохнуть
СкумбріяП8• 17 апреля в 18:16
Ответ дляКотогосподиня
Головне розмовляйте там українського А так все є.
Тоже нельзя на русском? Хай бог милує
КвартираЧья• 17 апреля в 18:17
Раджу - Вікторія Делюкс . В центрі міста , він не дорогий але суперовий буде .
Сходіть в університет на екскурсію . Поїсти раджу в Нона Макарона та у Вікторії де люкс тоже супер . Хочете двіжу черніаецького-румунського - йдіть на вечір вихідного у Флораклаб , сідайте в банкетному залі і побачите справжнє сердечко чернівчан .
Маю рацію
• 17 апреля в 18:19
Не знаю,с языком,у меня нигде проблем не было,всегда попадаются адекватные люди
КвартираЧья• 17 апреля в 18:19
До війни більшість людей розмовляли російською , на відміну від інших міст західної .
Але з початку війни добряча половина перейшла на українську . Тобто люди легко переходять з мови на мову ,
головне правило !!!! - привітатися на українській .
Щепотка_совести• 17 апреля в 18:22
Ответ дляКотогосподиня
Это вы сами придумали?
Пи Пи Пилюля• 17 апреля в 18:24
Ответ дляСкумбріяП8
Тоже нельзя на русском? Хай бог милує
В Черновцах всем пофиг на язык и мову)
Там и на румынском заговорят)
Это вам не Галичина
Кто платит - тот и барин
Там и на румынском заговорят)
Это вам не Галичина
Кто платит - тот и барин
Пи Пи Пилюля• 17 апреля в 18:25
Ответ дляКвартираЧья
Я была в Черновцах в 2015 году
Мову там ни от кого не слышала)
КвартираЧья• 17 апреля в 18:26
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я была в Черновцах в 2015 году
Мову там ни от кого не слышала)
Війна внесла корективи .
ЛисичкаСестричка• 17 апреля в 18:40
Якщо вже з Запоріжжя спеціально їхати, то краще вже в Закарпаття чи Яремче -Буковель
Маю рацію
• 17 апреля в 18:51
Ответ дляЛисичкаСестричка
Там с друзьми встречаться будем
ЛисичкаСестричка• 17 апреля в 18:58
Ответ дляМаю рацію
Там с друзьми встречаться будем
Зрозуміло. Тоді ще можна в Кам´янець подільський і Хотин, Бакоту якщо не були.
КоКоКоКоКоКо...• 22 апреля в 23:25
Ответ дляЛисичкаСестричка
Плюсуюсь. Була в Кам´янці і в Чернівцях проїздом. В Кам´янець ще хочу, в Чернівці ні.