Мини-бикини• 09 января 2023

Девочки, у кого депозит в Привате валютный

Если собираешься забрать -нужно за месяц предупреждать? Хотела перекинуть на карту Диджитал, а мне вылезло сообщение, что нужно за месяц дать заявку, что не планируете пролонгацию. А если наличкой хочу забрать - тоже не дадут?
Невидимка Майя• 09 января 2023
Ну із депозитами взагалі банк треба попереджувати, що будете забирати. Готівкою тим більше. Їм же гроші треба приготувати. Навіть до повномасштабної війни так було. Правда не скажу що за місяць
Нафаня Маня• 09 января 2023
дадут, позвоните на 3700, узнайте за сколько нужно заказать наличку на отделении, но это не месяц точно) может дня 3-5
Бочка порохУ• 09 января 2023
Странно, после окончания депозита в срок 3 дня можно снимать, если наликом то заказать налик. Если на карту то просто переводить, пролонгация автоматически через 3 дня, если не снимать
автор Мини-бикини • 09 января 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Так хотели не наличку, а перечислить на карту
Невидимка Майя• 09 января 2023
Ответ дляМини-бикини
Останнє речення вашого запитання про готівку, то я вам і про це написала
автор Мини-бикини • 09 января 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Тепер зрозуміло)
Тепличная• 09 января 2023
В мене чере тиждень закінчується - в пр24 набрала відмова від продовження і га яку картку їх по закінченні перевести
Вме, потім зніму готівку. Ви ж все одно маєте їх на картковий рахунок перевести, а з нього зняти вже
tanya210587• 09 января 2023
буквально час назад сделала отмену пролонгации , вообще без проблем , депозит завтра заканчивается
Любящая болтать• 01 февраля 2023
Справа в тому, що Ви маєте змогу попередити Банк про наміри не проголонговувати депозит не раніше ,ніж за місяць до закунчення терміну депозиту. Раніше просто не пустить Приват 24 це зробити, а пізніше можна - і аж до дати закінчення. В кінці гроші краще вивести на долларову картку, а потім через замовлення готівки зняти , якщо готівка потрібна.
Можна зняти готівку і відразу з депозиту, без відкриття і переказу на дол.картку.
Але так як є ліміт видачі в день готівкового доллару( не памятаю вже суму) , то у випадку великих сум, картка потрібна буде (бо з депозитного рахунку частинами не зможуть видати, треба все на картку, а тоді вже замовляти готівку і за 2 дні знімати).