Девальвация• 09 января 2023

Навіть спробувати важко...

Самотня давно.Теоретично хочу нових стосунків, але як тільки з´являється така можливість, я даю задню. Починаю продумувати що може бути, які ситуації можуть скластися і розумію, що краще нічого не змінювати. Наче боюсь вийти із зони комфорту. Що з цим робити?
Ну ниче се• 09 января 2023
Научиться контролировать свой ум.
Думать, например - а что, если все будет хорошо..а что, если будет ещё лучше

So_so• 09 января 2023
Усложняете. Не нужно сразу думать о ситуациях и фате. Учитесь просто получать удовольствие.
Добро с Кулаками• 09 января 2023
Краще спробувати щоб потім не жалкувати,а невдачу сприймати як досвід.
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляНу ниче се
Научиться контролировать свой ум.
Так, і про це думаю. Але, напевно, звичка переважає.
КинДза• 09 января 2023
Ой, и у меня такое.Каждые отношения приносят разочарование, поэтому всегда задумываюсь стоит ли начать....чтобы лишний раз не расстраиваться
Любавишна• 09 января 2023
Много лет, как мужа нет рядом . С трудом понимаю, как может чужой мужик быть рядом....(((
Да и возраст не предполагает легкость(.
Ну ниче се• 09 января 2023
Ответ дляДевальвация
Всегда можно выработать новую привычку.
Кто-то 70 лет живёт на одном месте. А кто-то может переезжать каждые 1-2 года на новое место, в новый город. Так же интереснее жизнь прожить.
Но каждому свое, конечно

автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Поки наберешься того досвіду, то вже немає коли стосунки будувати)
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляЛюбавишна
Да и возраст не предполагает легкость(.
Шкода
Я теж важко уявляю когось поруч з собою...
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляНу ниче се
Всегда можно выработать новую привычку.
Но каждому свое, конечно
О, я з тих, хто живе на одному місці)
Ну ниче се• 09 января 2023
Ответ дляДевальвация
О, я з тих, хто живе на одному місці)
Главное - ощущаете ли вы жизнь и счастливы ли вы, постоянно находясь в зоне комфорта?
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляНу ниче се
В цілому щаслива, але звісно, що хотілось би мати поруч із собою сильного чоловіка, бути жінкою. Моя проблема в тому, що я хочу відразу нормальних стосунків, а пробувати і помилятись - ні. Хоча, поки не спробуєш, не дізнаєшься.
Молчавочка• 09 января 2023
Поймите, что лучше жалеть о сделанном, чем о том, чего не сделал. Вы ничего не теряете, закончить отношения и вернуться в свою зону комфорта Вы сможете в любой момент. Так почему нет?
Ну ниче се• 09 января 2023
Ответ дляДевальвация
Вот развивать повод попробовать хотя бы ради спортивного интереса - уже хорошо.
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляМолчавочка
Напевно, боюсь зробити боляче ще комусь, окрім себе, якщо щось піде не так.
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляНу ниче се
Так, напевне потрібно хоча б спробувати зробити хоча б перший крок.
ПП-шница• 09 января 2023
Скільки вам років? Ви нормально мислите. Дійсно, всі стосунки мають більш-менш один сценарій. . І від них багато всілякого гемору. Пощастить, якщо буде хімія з першого разу, але потім і вона зникне швидко.
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляПП-шница
Мені 42. Думала, що я вже одичала, тому не можу почати ні з ким відносини. Але тут ще й характер має значення. Я довго звикаю до людини, не зможу переспати, якщо немає хоча б симпатії, вже не говорячи про почуття. І, виходить, почни з кимось зустрічатись, буду поводити себе як підліток, бо мені потрібний час, щоб пізнати людину. Це теж мене зупиняє.
ПП-шница• 09 января 2023
Ответ дляДевальвация
Людей, особливо чоловіків, треба роками познавати на роботі, в професійному, робочому середовищі. Там багато пізнаєш про людину. А якщо це рандомне побачення, ще й наосліп, то це нічого не дає. Ну посидите в ресторані. А говорити про що? А якщо ви зробите перший крок, це буде трактовано як виклик на швидкий секс і все, вас же дурою і зроблять.

Солнечный зайчик• 09 января 2023
Моя мама з дитсадку мені розповідає що стосунки треба будувати лише з тим, за кого вийдеш заміж. Інакше навіщо? І секс тільки після заміжжя. Сиджу досі самотня і цнотлива, майже 25. То і що? Виходити із зони комфорту...? Якщо ви в тій зоні років 15 вже ..просто так не вийдеш.
ПП-шница• 09 января 2023
Ось наприклад мій знайомий з роботи. Як він гарно ходив на побачення: говорливий, щедрий, веселий, душа компанії, «я все порешаю», полюбляє розкіш «перший клас шампанське та шале в Куршевелі». Жінкам пил в очі. Жінкам обіцянки. А я-то знала, яке він лайно– з боргів не вилазить, працювати не вміє, по генделях лазить та за копійку удавиться. І ось нова дружина його ненавидіть. Купа проблем. В сімї тиранія, до дітей тиранія, на підлеглих зривається. Люди познаються в справі, в діях та у відношенні до інших.
ПП-шница• 09 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Не слухайте мамо, слухайте і поважайте тільки себе. Станьте цікавою самій собі.
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляПП-шница
На роботі чоловіків вільних майже немає. Поговорити можна знайти про що, якщо людина цікава, є спільні захоплення. Буває, вперше бачиш людину, а з нею легко, так ніби ти її давно знаєш. Але так, на швидкий секс я не згодна, а зустрічатись півроку, поки я ’дозрію’ мало хто буде.
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
25 це не той вік, коли вже все втрачено. Маму, звісно, потрібно слухати, вірніше, прислухатись, але Ви вже доросла людина. Живіть так, як Вам того хочеться, щоб потім не було образ ні на кого.
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляПП-шница
Так, я вже теж цей урок пройшла. Відтепер словам не вірю, тільки вчинкам.
Солнечный зайчик• 09 января 2023
Ответ дляДевальвация
Так як хочеться не виходить, бо така ж як і ви по характеру.
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Ви ще зовсім молоденька. Ходіть на побачення, спілкуйтесь, пізнавайте.
Звісно, що з кожним зустрічним кохатись не будеш, але і до заміжжя чекати не варто.
Добро с Кулаками• 09 января 2023
Ответ дляДевальвация
Простіше треба бути,йдіть на друге побачення якщо сподобалось перше і так само в подальшому. Простіше має бути ставлення до знайомств,як до гри.
автор Девальвация • 09 января 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Навпевно, так, я розумію про що Ви, але не виходить ставитись простіше.