дамаАмстердама• 10 января 2023

Хто пересувається на машині, який верхній одяг обираєте під плаття?

Довгий пуховик не хочу. Дивлюсь на шубку Тедді або пальто. Але не знаю чи це буде зручно для машини. Зазвичай ношу короткі куртки.
Люблю Украину• 10 января 2023
Вообще не ношу платья в холодное время года. Весной и летом - косуха

автор дамаАмстердама • 10 января 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Так питання до тих, хто носить)
Фрекен бок• 10 января 2023
Покупаю пуховики которые сочетаются с платьями
автор дамаАмстердама • 10 января 2023
Ответ дляФрекен бок
А по теплоті як? Берете легкі більш демісезонні варіанти?
Чи ви завжди в машині роздягаєтесь? Бо я буває їжджу на невелику відстань і можу верхній одяг не знімати.
Фрекен бок• 10 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Вот мои которые сейчас ношу короткие . Евро зима наверное не мерзну . Растягиваю если еду не далеко . Но я зимой ношу и платья вязаные или кожаные не совсем легкие
автор дамаАмстердама • 10 января 2023
Ответ дляФрекен бок
То ви під ці пуховики одягаєте плаття? У мене одяг легший, ніж у вас. Минулу зиму в демісезонній левайс відходила. Тому переживаю, що якщо буду брати довгий пуховик, то чи не зажарко буде.
Фрекен бок• 10 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Да одеваю , я мерзляк купила 2 жилета в massimo так и валяются мне холодно рукам . Хотя у меня машина быстро нагревается и подогрев руля и всего , но до нее еще на стоянку дойти нужно поэтому все равно легко прям не одеваюсь

Идеальная оптимистка• 10 января 2023
Конечно будет неудобно. С тех пор, как у меня появилась своя машина - я не ношу пальто и длинную шубу в првседневной жизни. Раз в год - два в пятилетку.
На каждый день - брюки и короткая верхняя одежда
parele• 10 января 2023
Пальто или шубка автоледи. Мне удобно. Но у меня и с обувью нет напряга при вождении, от «босиком» до шпилек)
Лунтик-паунтик• 10 января 2023
Обычный пуховик до колена. Я не люблю жару в машине,печка на минимуме,тк очень легко разогревшись выскочить и охлажиться. Могу расстегнуться в машине и снять шапку,раньше раздевалась,но это жутко неудобно. А если надо идти до машины,то как можно легко одеться?
Я не такая• 10 января 2023
У мене довге пальто-пуховик. Блискавка розщібається як зверху, так і знизу. Тому зручно для машини. Ношу плаття, костюми зі спідницями, так як по роботі це потрібно.
автор дамаАмстердама • 10 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Та можна і легко. Я особисто далеко до машини не ходжу. У мене вдома гараж, вхід з будинку. На роботі парковка 10 метрів пройти.
В тц завжди свої парковки, тай рідко виникає потреба йти таку відстань, щоб можна було змерзнути.
Лунтик-паунтик• 10 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
А якщо захотілось пройтись,прогулятися?гаприклад,побачили магазин,а потім ще щось. Не будешь же на 5 метрів машиною пересуватись