Сегодня я не я• 12 января 2023

Как защитить себя от порчи-крадника?

Щас ухожу• 12 января 2023
«По вірі вашій дасться вам’, - каже Ісус у Євангелії від Матея. Тобто у що ви віруєте, те і отримаєте.

Щас ухожу• 12 января 2023
90 псалом
Хто живе в помочі Всевишнього, поселиться в покрові Бога небесного. Скаже Господеві: Ти - мій помічник і моє пристановище, мій Бог, я надіятимуся на Нього, бо Він мене визволить з засідки ловців і від тривожного слова. Своїми плечима тебе отінить, і надіятимешся під Його крилами. Його правда щитом тебе окружить. Не злякаєшся нічного страху, стріли, що летить в дні, діла, що проходить в ночі, припадку і полуденного демона. З твого боку впаде тисяча і десять тисяч - по твоїй правиці, а до тебе не приблизиться. Лише твоїми очима впізнаєш і побачиш віддачу грішників. Бо Ти, Господи, - моя надія. Всевишнього поставив твоїм пристановищем. До тебе не прийде зло, і бичування не наблизиться до твого поселення, бо Своїм ангелам заповість про тебе, щоб тебе оберегти на усіх твоїх дорогах. На руках тебе понесуть, щоб часом ти не ударився об камінь твоєю ногою. На аспіда і васіліска наступиш і потопчеш льва і змія. Бо він на Мене поклав надію і Я його визволю. Покрию його, бо він пізнав Моє ім´я. Закличе до Мене, і Я його вислухаю, Я з ним в журбі і його визволю і прославлю. Я наповню його довготривалістю днів і покажу йому Моє спасіння.
Organic• 12 января 2023
Ответ дляЩас ухожу
Ви копіюєте у всі теми це, хоч різне пишіть, чи знаєте тільки одну цитату?
Щас ухожу• 12 января 2023
Ответ дляOrganic
Багато знаю, але ця по темі.
Янгол в камуфляжі• 12 января 2023
Треба всім серцем бути впевненою що до вас нічого не ціплчжться
Чужа віра і ваша, чому чужа повинна бути сильнішою
Щас ухожу• 12 января 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Для цього треба знати Господа і вірити в Нього. Інакше починаються бабки, порчі і енергії
Пацака-задирака• 12 января 2023
Менше куріть.

Баррикадница• 12 января 2023
Избавиться от магического мышления
Борода• 12 января 2023
Никак. Если вы занимаетесь магией, любительница погадать, то вы сами вызываете бесов, которые за этим стоят, сами к себе из притягиваете и они вас обворуют во всех смыслах, от здоровья до удачи, и благополучие ваше украдут и мечты ваши разрушат
былоИпрошло• 12 января 2023
Ответ дляБорода
Все верно, магией избирательного участка), а депутаты нас обворовуют. Неправильный мед, магия и депутаты)!