YaЯна• 14 января 2023

Київ. Поділіться номером психіатра

Папа перебуває в лікарні, потрібна допомога онлайн,або запросити в лікарню психіатра
ЛюбимаЯНЬ• 14 января 2023
Попробуйте прозвонить. Возможно, помогут.

🤍У столиці можна отримати безкоштовну фахову пораду та підтримку професійних психологів і психотерапевтів

👩🏼‍⚕️У разі звернення вам допомагатимуть досвідчені штатні спеціалісти комунальних клінік – дипломовані психіатри, психологи, психотерапевти. Тож можна не перейматися через те, що довірилися непрофесіоналам.

📞Телефон довіри (цілодобово):

📞Телефони для довідок/запису на 4-тижневу програму кризової терапії Київського міського кризового центру «Соціотерапія»:

📞Цілодобова психіатрична допомога: вул. Кирилівська, 103. Телефон для довідок: (044) 463-74-79.

❕Будь-який вид психологічної, психіатричної або психотерапевтичної допомоги безкоштовний – прийом фахівця, консультація телефоном або реабілітація в кризовому центрі.
Для запису до психолога або психіатра направлення сімейного лікаря не потрібно.

автор YaЯна • 14 января 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ

📞Телефон довіри (цілодобово):

Дякую дуже