Живчик-счастливчик• 15 января 2023
Як знайти нерухомість без посередників?
Я вже переглянула Дом.ріа, олх і всі оголошення створені агенствами. Дуже не хочеться переплачувати 1-2 тис. комісії . Ви точно все знаєте. Допоможіть, будь ласка.
Фекла Персиковна• 15 января 2023
я розміщаю сама, люди навіть не питають, лише брокери і жаліються що люди хочуть виняйняти на 5000 грн в Києві
Ясамаякрасивая)• 15 января 2023
Я здавала в оренду і продавала сама. Люди знаходили мої об´яви і все. Розміщала на олх.
Добрый Жук• 15 января 2023
Ми здавали у фейсбук-групі навіть оголошення не робили, просто переглядали оголошення тих, хто шукав.