СкиниУскачи!• 15 января 2023
Дівчата, хто перевозив тварин закордон? Зайдіть.
Треба їхати закордон, дитина без кішки сказала не поїде. Підкажіть будь ласка який перевізник бере з тваринами, за місце доплатимо
Хотіли їхати ФліксБус, але вони тварин не беруть. Буду вдячна.
Бабка_в_кедах• 15 января 2023
Паспорт міжнародного зразка.щеплення від сказу.результат аналізу крові.що є антитіла до сказу.чіп.
Знайомі їхали з Регіонавто. Але не знаю в яку країну ви плануєте
СкиниУскачи!
• 15 января 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую. Бельгія.
Языката Хвеська• 15 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ще підкажіть будь ласка які треба документи та щеплення?
документи- закордонний паспорт мыжнародного зразку
прививка на сказ
антитіла через 30 днів
чіп
прививка на сказ
антитіла через 30 днів
чіп
Маурита• 15 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ви який кордон будете перетинати? В принципі, перелік документів такий: паспорт міжнародний, чіп, вакцінація від сказу і титри на антитіла до сказу., форма 1, яку на кордоні потрібно обміняти на європейський сертифікат. Але деякі країни пропускали без титрів, принаймні раніше. Зараз точно не скажу. Краще дивитись на перелік краіни, до якої виізжаєте.
Маурита• 15 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Дякую. Бельгія.
Не має значення, в яку країну Євросоюзу, важливіше, кордон з якою країною будете перетинати
СкиниУскачи!
• 15 января 2023
Ответ дляМаурита
Польща
Маурита• 15 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Польща
Тоді вам потрібно дивитись правила перетину кордону з твариною саме для Польщі.
Моль Молливна• 15 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Польща
Правила пересечения границы Евросоюза в Польше для домашних животных
Любительница• 15 января 2023
Ми їхали літом але поїздом. На кота взагалі ніхто не дивився. Але мали з собою паспорт , щеплення від сказу, і чіп
Ms. Искренность• 15 января 2023
Ответ дляSeva0304
А можно вопрос в Вашей теме, но уже по возвращению в Украину с животным? Как выпускают наших животных- нужны все те же документы что и на ввоз?
Нет. Ничего из документов не смотрели