Кумушка• 15 января 2023

прихисток в Польщі

2,5 місяці були в Іспанії як туристи, захист не брали, зараз дивлюсь ситуація не краще вдома, думаю брати прихисток в Польщі. підкажіть, дадуть прихисток, якщо до цього були не в Україні??
дякую
Ms. Откровенность• 15 января 2023
Ответ дляloveagain05
Но автор по любому через Польшу в Испанию добиралась.
Дата пересечения границы и будет свидетельством того, что пересекли после 24.02
Не дає Польща прихисток,з ноября тим хто пересіка границю не з України

loveagain05• 15 января 2023
Ответ дляКумушка
ні
Нет? Ммм
тогда может и правда выехать во Львов и со Львова как первый раз типо заехали.
100pudov• 15 января 2023
Ответ дляКумушка
продукти трішки жорожче ніж у нас, побутова хімія дуже дорога. житло дивлячись де наймати, але ціни ьеж дуже виросли. ціна на бензин майже як у нас.
я прихисток не буду брати тут, оскільки так і планувала, думала з дітбми пересидіти зиму але бачу що додому повертатись рано.
я живу тут на півдні, тепло, це єдиний плюс, море, але влітку тут можна вмерти від жари, до того ж, освіта тут не дуже: наприклад, якщо дитя в 3 класі в Україні. то тут піде в 5)
безробіття, роботу знайти дуже складно. тут можна жити якщо немає дітей і є гроші.
податки 30%
Дякую за інформацію. Мене тільки школа і зупиняє. Ось у мене дитя як раз в 3 классі. Тут уроків майже не було. Дистанційна. Як він піде там в 5 класс - я не знаю
А потім повертатись в Україну і їти знову в 3й?
Багато нюансів. Може аж на літо виїхати, під час канікул. Подивитися що і як.
Але і в Україні страшно зараз....
автор Кумушка • 15 января 2023
Ответ для100pudov
Але і в Україні страшно зараз....
вони в Іспанії тут в школах в основному танцюють, малюють, співають)
Ms. Откровенность• 15 января 2023
Ответ дляКумушка
В Польщі теж)
100pudov• 15 января 2023
Ответ дляКумушка
Ну от)
А потім повертатися до нас і пояснювати вчителям, що ми там танцювали і малювали... А вони женуть програму.
Аюшка• 15 января 2023
Правда, что в Польше до оформления песела, квартиру не сдают в аренду?
автор Кумушка • 16 января 2023
Ответ дляАюшка
бувають власники вимагають, але ось знайомий через ріелтора зняв квартиру у Варшаві, не просили песел.
Партизанка• 16 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Не дадуть прихисток,якщо будете щаїджати з України лише
Та ладно, подруга с одессы через молдову ехала и песель получила
Остальное в польше платно

Партизанка• 16 января 2023
Ответ дляКумушка
так мені треба тільки прихисток
Ну уе не зовсім прихисток, а можливість знаходитись в польщі більше 90 днів
А соц - медицина школа це отримання песель. Отримаєте
Партизанка• 16 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Слухайте, в січні отримали
В варшаві
Що у вашому розумінні прихисток?
Автору песель і все
Партизанка• 16 января 2023
Ответ дляАюшка
Якщо у вас діти, то 100%
Якщо ви одні , то може пощастить
З дітьми тільки через нотаріуса(
автор Кумушка • 16 января 2023
Ответ дляПартизанка
так вірно, щоб знаходитись легально більше 90 днів. тобто якщо медицина і школа це песель укр треба а якщо не треба мед і щкола то що треба оформлювати?
Партизанка• 16 января 2023
Ответ дляКумушка
То просто так можна знаходитись до серпня 2023
Але якщо діти- краще песель( це дає дітям школу і лікарню)
У відео ця дівчина розповідає все добре в попередніх відео
Якщо іздити додому не будете, то і песель теж не потрібен
Хочете додому- песель і дія пл
Але квартири подорожчали
І з дітьми здають важче
Ріелтор бере 100% і договір на рік
Якщо раніше можуть не повернути задаток( чинж чи як там він)
Партизанка• 16 января 2023
Я поки не овормлчламнічого( місяць тут, хочу після зими додому😔😔😔коли електрика буде і опалення
Слоник-тоник• 17 января 2023
Ответ дляПартизанка
Песель - без статуса УКР да, дадут. Защиту (статус УКР) скорее всего нет. Внутренне распоряжение в ужондах, действующее со второй половины ноября: после длительного пребывания в стране, отличной от Польши и Украины защиту не предоставлять.
Например, наши соотечественники пытались после Турции (а Турция защиту не даёт) получить защиту в Польше. Не получилось.
Ms. Откровенность• 17 января 2023
Ответ дляПартизанка
Слухайте, в січні отримали
В варшаві
Що у вашому розумінні прихисток?
Автору песель і все
Прихисток це песель UKR,а ще є обичний песель,не у біженців
автор Кумушка • 17 января 2023
Ответ дляПартизанка
Хочете додому- песель і дія пл
Але квартири подорожчали
І з дітьми здають важче
Ріелтор бере 100% і договір на рік
щось я заплуталась)
якщо я зніму квартиру на рік, і візьму песель без укр, це да мені законне право перебувати до серпня 2023? чи законне право це тільки песель укр?
а яке відео?
дякую за відповіді)
автор Кумушка • 17 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
значить песель без статкса укр не дає право законного перебування в польщі? потрібно ще якісь підстави: наприклад, трудовий договір, правильно я розумію?

автор Кумушка • 17 января 2023
Ответ дляПартизанка
Слухайте, в січні отримали
В варшаві
Що у вашому розумінні прихисток?
Автору песель і все
у вас тааож була така ситуація як і в мене? ви перебували як турист ? і вам дали песельукр?
Ms. Откровенность• 17 января 2023
Ответ дляКумушка
Трудовий договір,це теж не підстава для легального перебування.Легальне перебування це віза, безвіз,карти внж,пмж.Трудовий договір це лише умова на роботі
Слоник-тоник• 17 января 2023
Ответ дляКумушка
Не дадут Вам УКР.
Сегодня девушка обратилась за помощью. Пересекла границу Евросюза в Венгрии в ноябре. Сегодня же пыталась оформить защиту в Польше. Отказали. Выдали обычный Песель.
автор Кумушка • 17 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
для чого тоді видають звичайний песель? і чи звичайний песель дає заклнне перебування українцям на території пПольщі? адже безвіз триває всього 90 днів, а потім що?
Ms. Откровенность• 17 января 2023
Ответ дляКумушка
Тому що ,песель мають всі,і поляки теж.До нього все прив´язано,по номеру песеля можна індифікувати людину,його діти отримують з народження.Наприклад вам треба в лікарню,то по номеру песеля провіряють,є убезпечення чи немає.
Ms. Откровенность• 17 января 2023
Ответ дляКумушка
Песель це не легальне перебування,я ж написала вище.Песель ukr так,його отримують уходці,це ті люди які тікають від війни
Ms. Откровенность• 17 января 2023
Ответ дляКумушка
Хочете зоставатися більше ніж 90 днів,то робіть візу в Україні,або шукайте роботу,збирайте документи,і подавайте на карту побита.Але на даний момент,всі в кого безвіз закінчився,після 24.02,на території Польщі можуть перебувати легально до 23.08.Треба слідкувати за законами,якщо хочете зостатися в Польщі