Гербалайф и Ко• 16 января 2023
Куди лягти на обстеження в Києві, літня людина, дуже високий тиск
Із супутнього - аномалія Арнольда-Кіарі з сирінгомієлією (кісти в шиї), онко кишківника (оперована) в стадії стабілізації станом на жовтень, ішемічна хвороба серця 2 ст.
В неврологію ж краще?
Порадьте, будь-ласка нормальну лікарню.
В неврологію ж краще?
Порадьте, будь-ласка нормальну лікарню.
Ласковая_львица• 16 января 2023
Ну так просто вы ж не положите.
Направление от семейника.
Анализы какие то , обследования.
В частную разве что , если типа сами хотите..
Направление от семейника.
Анализы какие то , обследования.
Гербалайф и Ко
• 16 января 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ну так просто вы ж не положите.
Направление от семейника.
Анализы какие то , обследования.
Направление от семейника.
Анализы какие то , обследования.
Направлення сімейний дасть, то не проблема.
Гербалайф и Ко
• 16 января 2023
Ответ дляТаки в курсе
Амбулаторно не можна обстежити хворого? Навіщо госпіталізувати?
Та річ у тому, що узі судин шиї/голови робили не так давно, узі серця теж, КТ трьох зон в жовтні, нирки обстежували в грудні, здається, аналізи регулярно, а тиск останні три-чотири ранки просто захмарний. Ті препарати, що раніше були призначені кардіологом, щось повз...
В стаціонар я теж не дуже хочу, через грип/ковід в тому числі, але не знаю де найкраще профільно обстежитись амбулаторно. Може порадите?
Мэри Попкинс• 16 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Идете на повторный прием к кардиологу и рассказываете что рекомендации не помогли. Идти к нему обязательно с дневником замеров давления в течение недели.
Таблица : дата , давление утром, пульс, давление вечером, пульс, примечания.
Давление может реагировать на стресс. Попробуйте отключиться от новостей и порелаксировать.
Бутылка Кифира• 16 января 2023
Если есть возможность то ложитесь в Добробут,
Там и все врачи посмотрят и все исследования оперативно смогут сделать
Гербалайф и Ко
• 16 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Дякую.
Не знаю, чи зможу маму відключити від новин... Спробую. Але думаю, вона і так старається їх поменше дивитись.
Кардіолог уже двічі змінювала препарат, єдине що, мама його пила зранку. Але таких стрибків ще не було(( Зараз, враховуючи, що тиск дуже підвищується після сну, може треба на ніч пити препарат. Спробує.
Гербалайф и Ко
• 16 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Теж за Добробут думаємо, хоча б за консультацію поки що.
Бутылка Кифира• 16 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Тоже думала к ним отца дожить, но обошлось выездными консультациями, есть обычный выезд терапевта и есть возможность так же вызвать невролога на дом
Мэри Попкинс• 16 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Дякую.
Еще раз к тому же кардиологу. Нужно искать схему которая подойдет вашей маме. Не всегда сразу это получается. Еще рекомендации. Стресс можно минимизировать двигательной активностью. Когда плохие новости нужно выйти на улицу и просто походить. Мама должна ежедневно ходить не менее 3-х км. Хоть круги вокруг дома. второй момент на который нужно обратить внимание. Отопительный сезон. В квартире сухой воздух. во время стресса люди могут отказываться от питья, просто забывать пить. Кровь от обезвожживания может загустевать и давление повышается. Строго следить за питьевым режимом. Рассчитать исходя из веса мамы кол-во жидкости и контролировать. Можно подготовить ей табличку, число и 8 ячеек справа, в них отмечать сколько выпила, включая супы. В этом тоже может быть причина.
Гербалайф и Ко
• 16 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Дякую за таку детальну відповідь.
Гуляє дійсно зараз мало, щодо температури в хаті, то там не сухо і не жарко точно, опалення своє та й газ економлять. П´є наче достатньо, але скажу, щоб послідкувала.
Гербалайф и Ко
• 16 января 2023
Їдемо поки що в Добробут до невролога, послухаємо, що скаже
Бегущаяпо• 16 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Дякую.
Вам не стационар надо искать, а хорошего кардиолога
Гербалайф и Ко
• 17 января 2023
Ответ дляБегущаяпо
Поки що попали таки в терапевтичний стаціонар, в Добробуті не змогли збити тиск і зняти головний біль. За призначенням їх лікаря пили каптопрес (безрезультатно), кололи дексалгін (допомогло на 10 хвилин), не змогли ввести в/в магнезію (сказали, що через тиск поспадались вени), вкололи в/м, але подіяло не надовго. В результаті викликали міську швидку, поїхали на Червоний хутір,
поклали з тиском 210/90 в стаціонар, поставили крапельницю з тією ж магнезією, тиск наче збили до норми, сподіваюся надовго.
Добробут на Мішуги розчарував. Лікарі швидкої сказали, що при підозрі на гіпертонічний криз (а саме його ставлять мамі), навіть при консультації невролога мають робити ЕКГ. ЕКГ не пропонували, хоча пропонували консультацію кардіолога, якщо після маніпуляцій тиск не впаде)
Якось так поки що.
Гербалайф и Ко
• 17 января 2023
Ответ дляБегущаяпо
Будемо шукати кардіолога.
Я боялась інсульту, враховуючи супутню пвтологію, а для мене це чомусь виключно невролог.
Тепер затямлю, що тиск - це однозначно кардіолог.
Бегущаяпо• 17 января 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Якось так поки що.
Тримайтесь, у нас в прмватних рідко профіпрацюють . Щукайте в гос
Гербалайф и Ко
• 17 января 2023
Ответ дляБегущаяпо
Дякую.
Та от півтора роки назад потрапили до гастроентеролога в тому ж Добробуті, враження залишилось гарне. Тому й пішли знов туди. Часу читати відгуки про конкретного лікаря, на жаль, не було.
Але висновки зробили.