Дарья-5a35• 16 января 2023

Чувствуете тревогу на душе?

Много ли таких как я кто последние дня три чувствует постоянно нарастающую тревогу? При том что явных причин нет
alinka0908• 16 января 2023
Злість на батьків. Зараз сидимо в безпеці, а їм треба терміново додому. Ну як пояснити людям, що то небезпечно. Знають, що я місця не знайду собі, як спеціально. Всі пересварились вже.
линка76• 16 января 2023
Нет
HelloKitty18• 16 января 2023
Я відчуваю незахищеність і сум, я втомилася панікувати, втомилася боятися, якщо раніше це все для мене було як у фільмі бо я довго була на Заході України, і відчувала себе захищеною то зараз в столиці я розумію, що потрібно серйозніше ставитися до тривог, ховатися, хоча я не знаю куди ховатися бо я навіть не знаю де є нормальне укриття.
Якщо раніше я надіялася на ППО то після суботи, я зрозуміла, що ми не захищені від цих ракет( .
agata116• 16 января 2023
Так, чекаю что будет что то плохое, хуже чем зараз...Страшно очень.
agata116• 16 января 2023
Ответ дляHelloKitty18
Якби нас не захищало ппо то вже Києва мабуть не було б....
Як раз ппо і є.єдиний захист.
HelloKitty18• 16 января 2023
Ответ дляagata116
Як раз ппо і є.єдиний захист.
В суботу в Києві був приліт,а потім тривога, ракети х-22 наше ппо не може збити.
Cat88• 16 января 2023
Ответ дляlilykas
Когда вышла на работу,коллектив- треш.Бегают шефу жалуются,насмехаются,хамят.
Уходите лучше, не мучайте себя
Аюшка• 16 января 2023
Да, ощущаю. У меня такое чувство страха и тревоги было перед 24 февраля.
lilykas• 16 января 2023
Ответ дляCat88
Уходите лучше, не мучайте себя
Шеф не отпускает.
Goldig• 16 января 2023
Ответ дляlilykas
Держитесь. У меня похожая ситуация..так я еще и в другой стране на чужом языке.😐
lilykas• 16 января 2023
Ответ дляGoldig
Спасибо!Вы тоже держитесь!
Goldig• 17 января 2023
Ответ дляlilykas
Спасибо!Вы тоже держитесь!
Говорю себе, что мне не хуже всех сейчас. Стискиваю зубы, плачу по вечерам и иду утром на работу.😐.
Strelka_007• 17 января 2023
В мене з нового року саме тривога по наростаючій, а останні 3 доби не знаходжу собі місця.
Дівчата, Київ, завтра будьте дуже обережні і бережіть себе.
Taby• 17 января 2023
Ответ дляJul_L
Как это нет явных причин? Вы не в Украине?
Даже если не в Украине, то это не отменяет тревогу. Я не в Украине и тревожусь за мужа, за родных, за свою квартиру в Ха. За оставшихся в стране людей, за парней на передовой, за мирных на линии фронта..
Или типа уехал, то уже не переживаешь?
Леди Репях• 17 января 2023
Последние дни да. У меня дед в Черниговской области. Не нравится мне вся эта инфа про наступление с Беларуси.
Надеюсь, не полезут. А если полезут, то их накроют там же.

Но неспокойно, да.
Анжелика1• 17 января 2023
Да, часто чувство тревоги и просыпаюсь рано утром, даже если поздно ложусь. Ожидание, что могут быть взрывы. Потому что в последнее время просыпалась именно от них
Olenka-4b59• 17 января 2023
Так, таке саме віддчуття всередині як перед 24, і в багатьох знайомих теж на душі не спокійно десь +- від нового року
Alen_Ka• 17 января 2023
Да, є тривога, по відчуттям схожа на ту, яка була до 24.02, тоді не розуміла, що це таке...вот знову ж таке відчуття, не таке сильне поки, як тоді, но є
Yegonyashka• 17 января 2023
Ответ дляStrelka_007
чому саме завтра?
Мушля51• 17 января 2023
Ответ дляEstelll
Я постоянно чувствую тревогу. С одной стороны Авдеевка 80 км, с другой Бахмут 70 км.
Херасе. Берегите себя)
Maggi50• 17 января 2023
Да, неспокойно. Днепр. Накануне взрыва заехала в церковь, помолилась за солдат, страну и на след день вот такое у нас. И сейчас тоже не спокойно. Просто представляю все это что пережили люди, и те, кто ничего не успел понять и просто умер после взрыва там.
Strelka_007• 17 января 2023
Ответ дляYegonyashka
чому саме завтра?
Доброго ранку. Завтра вже сьогодні, на роботі повідомили колег що сьогодні не бажано виходити в офіс (немає сховища) через високу загрозу нових ударів. Але мені й без повідомлень якось тривожно, як було ще навесні. Не можу пояснити чому.