Много ли таких как я кто последние дня три чувствует постоянно нарастающую тревогу? При том что явных причин нет
alinka0908• 16 января 2023
Злість на батьків. Зараз сидимо в безпеці, а їм треба терміново додому. Ну як пояснити людям, що то небезпечно. Знають, що я місця не знайду собі, як спеціально. Всі пересварились вже.
HelloKitty18• 16 января 2023
Я відчуваю незахищеність і сум, я втомилася панікувати, втомилася боятися, якщо раніше це все для мене було як у фільмі бо я довго була на Заході України, і відчувала себе захищеною то зараз в столиці я розумію, що потрібно серйозніше ставитися до тривог, ховатися, хоча я не знаю куди ховатися бо я навіть не знаю де є нормальне укриття.
Якщо раніше я надіялася на ППО то після суботи, я зрозуміла, що ми не захищені від цих ракет( .
Ответ дляHelloKitty18
Якби нас не захищало ппо то вже Києва мабуть не було б....
Як раз ппо і є.єдиний захист.
HelloKitty18• 16 января 2023
Ответ дляagata116
Як раз ппо і є.єдиний захист.
В суботу в Києві був приліт,а потім тривога, ракети х-22 наше ппо не може збити.
Strelka_007• 17 января 2023
В мене з нового року саме тривога по наростаючій, а останні 3 доби не знаходжу собі місця.
Дівчата, Київ, завтра будьте дуже обережні і бережіть себе.
Ответ дляJul_L
Как это нет явных причин? Вы не в Украине?
Даже если не в Украине, то это не отменяет тревогу. Я не в Украине и тревожусь за мужа, за родных, за свою квартиру в Ха. За оставшихся в стране людей, за парней на передовой, за мирных на линии фронта..
Или типа уехал, то уже не переживаешь?
Леди Репях• 17 января 2023
Последние дни да. У меня дед в Черниговской области. Не нравится мне вся эта инфа про наступление с Беларуси.
Надеюсь, не полезут. А если полезут, то их накроют там же.
Но неспокойно, да.
Olenka-4b59• 17 января 2023
Так, таке саме віддчуття всередині як перед 24, і в багатьох знайомих теж на душі не спокійно десь +- від нового року
Yegonyashka• 17 января 2023
Ответ дляStrelka_007
чому саме завтра?
Strelka_007• 17 января 2023
Ответ дляYegonyashka
чому саме завтра?
Доброго ранку. Завтра вже сьогодні, на роботі повідомили колег що сьогодні не бажано виходити в офіс (немає сховища) через високу загрозу нових ударів. Але мені й без повідомлень якось тривожно, як було ще навесні. Не можу пояснити чому.