Не пью, не курю• 17 января 2023

Чи є взагалі сенс з відпустки по догляду за дитиною до 6ти років?

Кожний пів року потрібно продовжувати, стаж не йде. Для чого тоді така відпустка? Для збереження робочого місця?
Помеха справа• 17 января 2023
для збереження робочого місця. ви вдома,дитина під наглядом. і робоче місце є.

ПрипоРошенная• 17 января 2023
Конечно есть, рабочее место остаётся за вами
Love_Love_Love_• 17 января 2023
Тут деякі і до 30 би з радістю сижіли
Крем для арбуза• 17 января 2023
Стаж іде , на пенсію вийшла в травні, з урахуванням років декрету до 6 років.
Железобетон• 17 января 2023
Це гарний час, якщо ви в пошуках себе і не хочете виходити на попередню роботу,
Этожзвяздаяегообожаю• 17 января 2023
Відпустку ж дають якщо дитина хвороблива. Там свої особливості. Чи ви так, просто рядом бути хочете?
Снегурочко• 17 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Страховий стаж після 3 років декрету не зараховується.
Крем для арбуза• 17 января 2023
Ответ дляСнегурочко
Значить Вам не зараховується.
Мені зарахували.
автор Не пью, не курю • 17 января 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я працюю зараз вдома, роботи дуже багато, але й заробіток в декілька разів більший. Виходити на свою роботу не хочу, але всі мені кажуть продовжуй декрету відпустку, хай буде. Довідка, то не проблема.

автор Не пью, не курю • 17 января 2023
Ответ дляСнегурочко
От і я це знаю
Купипупсичек• 17 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Не йде
автор Не пью, не курю • 17 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Раніше знаю, що зараховувся, а зараз ні
TANYA 0 0 0 0• 17 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Тут деякі і до 30 би з радістю сижіли
А деякі і б через три дні після родів вийшли і всі кричали, що -’я ні дня в дома не сиділа’ Заслужена працівниця.
Відпустка до 6 років дається на підставі довідки від педіатра, що дитина часто хворіє або інші показники по здоров´ю. Не думаю, що роботодавець буде зацікавлений щоб працівниця через місяць брала лікарняний.
Крем для арбуза• 17 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Раніше знаю, що зараховувся, а зараз ні
з 2009 по 2015 мій декрет був.
Блoшка-матрешка• 17 января 2023
Если ребёнок нуждается в домашнем уходе, то да, держит место
АнтиТроль• 17 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Значить Вам не зараховується.
Мені зарахували.
Так вы в декрете были до царя гороха, а сейчас этот стаж не учитывается.
автор Не пью, не курю • 17 января 2023
Ответ дляБлoшка-матрешка
Тоді не бачу сенсу продовжувати декретну відпустку, дитина й так постійно поруч, працюю вдома, а робоче місце не потрібне
Блoшка-матрешка• 17 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Согласна с вами
Этожзвяздаяегообожаю• 17 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
А для чого вам тоді та робота, яка не дає змоги заробити стільки, як вам потрібно? Я взагалі не розумію для чого тоді тримати місце яке вам не цікаве.

Марфа Українівна• 17 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Він йшов раніше. Зараз треба уточнювати
Бабка_в_кедах• 17 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Если вы вышли на пенсию то ваше «стаж идет» нынешним поколениям до одного места.
Крем для арбуза• 17 января 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
я года декрета написала, не так давно это было, как Вам кажзется.
Форточка с диоптриями• 17 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
зачем вы пишите ерунду??
Крем для арбуза• 17 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
зачем вы пишите ерунду??
В смысле ерунду?
Заместитель автора• 17 января 2023
Тільки збереження робочого місця,ну може хто планує назад вийти.Страховий стаж після 3-х не йде
Мона Лиза• 17 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
сенс наверное есть для оформления субсидий и пособий типа матери-одиночке или пособия нищебродам, там обязательно должны быть трудоустроены
Таракашечка• 17 января 2023
смысла нет до 6 лет
так как именно ваше место до 6 лет никто держать не будет
до трех - да
а до 6...вам предложат уже то, что есть
Снежнакомка• 17 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
з 2009 по 2015 мій декрет був.
На яку пенсію ви вийшли?
Ромашка_Бегемотовна• 17 января 2023
Ответ дляСнежнакомка
На яку пенсію ви вийшли?
на придуманную. брехло еще то.