Пупуговка• 18 января 2023
Невпевнений хоче стати впевненим.
Працюю над собою і от зустріло б мені таке аитаня; - З чим Ви попрощаєтесь ставши впевненим.
Нічого не призводить у голову, може я ще не готова до змін.
Яку б ви дали відповідь.
Марафетчица• 18 января 2023
Я попрощалася зі страхом когось образити, якщо скажу прямо те що думаю, коли мені не подобається якась ситуація.
С перепою• 18 января 2023
Я всегда уверена, потому попрощаюсь с желанием нравиться другим, быть нужной другим, сравнивать себя с кем-то, говорить Да другим, теряя себя и тд
Ластоноша• 18 января 2023
Ответ дляМарафетчица
А как у Вас это получилось? Сама такая ((