Голубец• 18 января 2023
Кривий зуб мудрості проблемно рвати?
Можливо у когось таке було, виріс майже лежачи
Железная тетя• 18 января 2023
Вирвали два таких лежачих. Під наркозом все ок
Як поясняв лікар, він іх спочатку розтрощив, а потім шматочками вийняв. Головне, щоб нічого не забули дістати
Не больно це, не хвилюйтеся
Броніки для Моніки• 18 января 2023
У мене верхні росли в щоку, видалили без проблем. Важко видаляти ’сплячі’, які не прорізалися. Важко видаляти зі складними коренями. Тому почніть зі знімка.
Сегодня не целуюсь• 18 января 2023
Гарно вибирайте лікаря. З відгуками.
Я перший рвала у професіонала, в якої таких зубів по 5 на день. Вирвала легко, хоча звичайно період заживлення не такий простий як при вириванні звичайного зуба.
А вдруге вирішила піти до звичайного щелепного хірурга в нашому містечку. То була найбільша помилка. Він то вирвав, але за ту годину я двічі свідомість втратила, він кричав на мене і після нього взагалі було враження наче мене згвалтували в рот🤦♀️
Ще і отримала травму психологічну, тепер коли сідаю навіть на профілктичну чистку в крісло, то тихенько непритомнію🤦♀️
из желе я• 18 января 2023
Удаляла такой .верхний.вообще без проблем.нижние говорят более проблемные
Голубец
• 18 января 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Гарно вибирайте лікаря. З відгуками.
Співчуваю вам

энциклопУдия• 18 января 2023
Выдернули буквально секунд за 5-10. Правда, я так боялась, что полдня до этого тряслась. Когда зуб выдернули, то услышала хруст и подумала, что наверняка сломали челюсть или обломали край и приготовилась падать в обморок.
. Оказалось, что все нормально и зуб вырван.
Вырывайте сразу такое !
Можно один а через время второй но я бы 2 сразу вырвал )))Я рекомендую идти в городскую поликлинику стоматологию к хирургу , они рвут их каждый день и рука набита как надо !Укол попросите , потом он его удалит без малейшей боли , будет слышно только как клацают связки зуба в челюсти когда он будет шевелить но это не больно а только слышно и через две недели забудьте как страшный сон
Удачи
Каяспер• 18 января 2023
В доньки 8-ки росли під кутом одна десь 45 градусів, інша десь 30, тобто майже лежала. Обидві вже підпирали сімки.
Видаляли з розсіканням десни, потім розпилювали зуб, і частками видаляли. Потім накладали шви.
Доктор Хаос• 18 января 2023
Ответ дляUAndrey
Вырывайте сразу такое !
Удачи
Мой знакомый тоже так пошёл на удаление одного зуба - но знакомый такой, нервно чувствительный

Сказал что ему сделали всё как надо и без боли, но он испугался вида кресла и на удаление следующих зубов мудрости (у него все криво росли) лёг в центральную горбольницу в челюстно-лицевое отделение на 2 дня и там ему сделали под наркозом за минимальное пожертвование.
Вы смелый!

Весела бджілка• 22 января 2023
Рос в щеку горизонтально, пошла в гос.стоматологию, вырвали за 10 минут, из них 8 ждала, пока анестезия подействует. Но у меня он хорошо уже вылез и болел(