Морковна• 19 января 2023
Ви бачили різницю між дешевим і дорогим шампунем для волосся?
Купую масмаркет,різні перепробувала. Всеодно мию волосся через день. Тому мені було не принципово який шампунь. Дуже звалять доктор Сорбі, професійний. Ризикувати? Чи різниці нема, всі однаково очищують шкіру голови.
Ціна не маленька якщо брати шампунґнь і ьальзам
Детские_Будут?• 19 января 2023
психанула и купила Керастаз - ну пока его ни с чем не сравнить...
Были до него Джойко, Пол-митчел, Янг, Ладор, Матрих, Лореал Проф.
Дешевые шампуни из моих ужасных волос делают окончательно паклю из соломы, к сожалению...
Пушистая киска• 19 января 2023
С дешевым шампунем мыла голову через день (и то на второй день вид был уже не очень), перешла на этот, то теперь мою голову раз в три дня
Жена миллионера• 19 января 2023
Ответ дляПушкининиана
Та ні. До моїх 35 волосся було однаковим. І схожі ми зовні і з мамою, і з бабусею.
Живемо у одному місті.
Може, я не так харчуюся, хтозна.
Живемо у одному місті.
Може, я не так харчуюся, хтозна.
Вылезли гены дедушек и прабабушек. А может гормональное или стрессы.
Поторописька• 19 января 2023
Ответ дляЖена миллионера
Тоже на гормонах, седая, 50+. Волосы были как пакля. Купила корейский Yellow blossom, и кондиционер Lador Damage protector. Стали мягче, даже седые. Чередую с кераплантом.
Спасибо, а Лосьон-регулятор жирности волос Lisap Keraplant вы тоже пробовали?
Марфа Українівна• 19 января 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Гліскур - це дорогий?
Для жен миллионеров конечно нет.
3@йk@• 19 января 2023
Ответ дляЖена миллионера
Генетика это конечно. Сестра старше меня ей 55. У нее темнокаштановые волосы, густющие, парикмахеры в шоке когда стригут. Моет обычными шампунями типа Глисскур. Я блондинка с дохлыми всю жизнь волосами. Дорогой шампунь, спецпитание, витамины. Без них совсем пакля на голове. Парикмахер шутит, ’а мы уверены, что мы сестры?’
от і я про те
Скромняшка• 19 января 2023
На моєму волоссі різниця не дуже. Просто мені мало які шампуні підходять, від більшості відчуття непромитої шкіри. Зараз користуюся дорогими
Манька Галченок• 19 января 2023
Ответ для3@йk@
ну генетику ніхто не відміняв, в мене волосся проблемне, це мінус навіть в рідного світло русявого волосся як і в фарбованого білого занадто крихке
Ну звісно ж, що не відміняв. В мене жирний тип волосся, і я багато мучалася, знайшла свій шампунь - пантін, і тепер ’видохнула’. А коли була блондою (ким тільки не була) то взагалі жесть
. Ще й волосся рідкувате, хотілося б густини. Але ж генетика, нічого не вдієш. Хоча замолоду що тільки не випробовувала, висновок: до с....Ки.
Поторописька• 19 января 2023
Ответ дляПушкининиана
Живемо у одному місті.
Може, я не так харчуюся, хтозна.
Живемо у одному місті.
Може, я не так харчуюся, хтозна.
Папа лысел? Его мама, родственники? Увы, у нас гены с обеих сторон...Волосы моей прабабушки никому не достались, шикарные кудри.
Пушкининиана• 19 января 2023
Ответ дляЖена миллионера
Думаю, що стреси.
Гормони перевіряла ендокринолог, у межах норми.
Не могли ж гени спати до 35 моїх років :)
Я колись сильно переймалася між 11 класом і вступом до вишу. За літо втратила більше половини волосся, мусила робити каре.
3@йk@• 19 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
висновок : кожному підходить те що йому підходить!
Жена миллионера• 19 января 2023
Ответ дляПоторописька
Да. Но я лосьоны не очень люблю. Обычно без лосьонов, только шампунь и кондиционер. Им спасалась после моря, когда приехала с перепаленными пересушенными волосами.
Пушкининиана• 19 января 2023
Ответ дляПоторописька
Про батька і його родичів я не знаю нічого, він мене зробив і щез через рік.
Він мав кудрі у молодості - це, в принципі, все, що я знаю, маю пару фото.
Поторописька• 19 января 2023
Ответ дляПушкининиана
Думаю, що стреси.
Могли(( Увы..Стресс просто их разбудил раньше.
Поторописька• 19 января 2023
Ответ дляПушкининиана
А, ну тогда возможно его гены, кудри у мужчин имеют свойство после 30 исчезать. У меня вот тоже осле 30 началось выпадение хроника и седина наследственная с 19(
Манька Галченок• 19 января 2023
Ответ для3@йk@
Так, про це ж і мова. Мені массмаркет підійшов, саме пантін, хоча чого тільки не пробувала. І тому можу сказати, що повезло, що підходить такий, а не якийсь за 1000. А комусь шаума і т.д.
Тому: дорожче не означає краще.
Поторописька• 19 января 2023
Ответ дляЖена миллионера
Действительно регулирует жирность кожи, помогает? Я потом не знаю куда эти бутылочки недешевые девать( От ампул от выпадения и для ухода тоже все зудит, так и лежат..
Жена миллионера• 19 января 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Для жен миллионеров конечно нет.
Просто если сравнивать дешевый и дорогой до 100 грн, не думаю, что будет заметна разница. Разница видна между шампунями с сульфатами и безсульфатными. Если же конечно вам не выпал джек-пот в виде генетики. Хорошая генетика побеждает мужа миллионера
Не будь КакСвета• 19 января 2023
Користуюся твердим шампунем Лаш, подобається
І гарний аромат на всю ванну кімнату
Мудробаба• 19 января 2023
Ответ дляШанельКуКу
Лучший шампунь и уход от ники земляники. 359 за шампуть цена норм
Після того як вона заохочувала дівчат мазати своє масло для рук (доречі гидота) на лице... Блін.. Це була остання крапля. Нічого классного в її продуктах не знайшла. Але тоді шампунів не було, може щось і змінилося.
Рекламама• 19 января 2023
Шампунь не изменит частоту мытья,если Вы для этого хотите поменять. Шампунь влияей на кожу и само состояние волос. Но хочу Вас предупредить ,дорогой шампунь это практически всегда голову мыть еще чаще.
Мудробаба• 19 января 2023
Дивлячись які дешеві засоби для волосся і які дорогі. Ось ці засоби для мого тонкого волосся із жирною шкірою голови просто маст хев!
Рекламама• 19 января 2023
Ответ дляНеместная Я
Это массмаркет, но дешёвые шампуни - это не Глисскур
Глискур,хеден шолдерс,пантин,это все дешевые шампуни,реальная стоимость 2 евро,остальное накрутка магазина((
Коко Шанель• 19 января 2023
Ответ дляМарфа Українівна
О Ваших?
ну вот стоимость дорогого шампуня, о котором тут упоминали например
[2243][]=356415&o[2251][]=26085
Явно речь не о 100 грн...
[2243][]=356415&o[2251][]=26085
Явно речь не о 100 грн...
Хитрушка-чекушка• 19 января 2023
Ответ дляМорковна
Яку різницю особисто ви для себе бачите? Блиск волосся чи щось інше?
Автор, якщо у вас нормальне волосся і вам підходить масмаркет, то користуйтеся ним.
Професійний шапмунь теж не просто бідібрати, щоб підійшов саме вам. Я користувалася трьома - chi, hempz і biosilk, то мені сподобався тільки chi з органовою олією. При чому спробувала кілька шампунів тм чі і тільки один з них підійшов. Всі інші - гроші на вітер. Потім вирішила не витрачатись на шампуні і повернулась до масмаркету, але вони дуже сушать моє волосся (в мене дуже тонке і пухнасте). Зараз мию гелем для душу amalfi. Наче норм. Але я навчилась правильно мити волосся, що воно як висихає само по собі, то геть не сплутується і легко розчісується. Ще класно підійшов гель для душу сесдерма і для тіла, і для волосся. Зараз думаю купити собі чі з аргановою олією, бо мені він дуже підходив.
Багато так написала, але головне, що хотіла сказати, що якщо вам підходить масмаркет і у вас хороше волосся, то не витрачайтесь на дорогі шампуні. Можна витратити купу грошей, а шапмунь так і не підібрати.
Коко Шанель• 19 января 2023
Ответ дляФедорино Горе
Перепробувала все, що можна, краще за шапмуні Ив Роше для мене нема нічого, повернулась знов до них.
о боже
а мені як страшний сон ті шампуні від івроше))
я навіть коли мамі повіддавала бо їй пофіг зазвичай - і то вона мені сказала шо ти за гівно таке дала)
я взагалі не думала шо шампуні можуть впливати на волосся аж ТАК
Скелет дыни• 19 января 2023
Для меня шампунь тупо очистка, ориентируюсь только на потребность кожи головы. Шампань дешевый, 270 грн за литр. А разницу в масках и бальзамах вижу и уже в них ищу то, что нужно волосам
Рекламама• 19 января 2023
Из более менее хороших vishi можно смело пробовать,бутылки хватает до полу года.
Некомильфо• 19 января 2023
Да. У меня от массмаркета чесалась голова и волосы были не ухоженные. Несмотря на то что маска у меня всегда хорошая, и обязательно бальзам после шампуня.
Перешла на подороже шампуни и всё-проблема исчезла
Но тоже среди дорогих нужно время чтоб подобрать, по крайней мере у меня так. Потому что не всё подходило, то перхоть появлялась то жирнилась быстро голова. Пока что нашла норм вариант для себя