Крем для арбуза• вчера в 23:19
какое постельное более уютное?
какой пододеяльник по цвету вам кажется более уютный и приятный.
качество котон, интересует именно цвет.
фото пронумерованы
качество котон, интересует именно цвет.
фото пронумерованы
Зробіть вибір:
вже голосів:
тыц
Вкуси мене• вчера в 23:28
Ужасные расцветки,лучше однотонное выберите страйп сатин например,хотя если вы бабушке выбираете
Первоклашка Я• вчера в 23:29
Однотонне найбільш уютне для моїх очей. Тут такого немає.
Якщо мова йде про сенсорні відчуття, то зараз фланель. А влітку ліоцел, сатин.
Смажена полуничка• вчера в 23:31
Ответ дляПервоклашка Я
А какой марки фланелевое вы покупаете? Какое хорошее?
постою_послушаю• вчера в 23:35
Ответ дляВкуси мене
А вы страйп сатин кому выбираете? В отель?
Первоклашка Я• вчера в 23:36
Ответ дляСмажена полуничка
Замовляю пошиття по індивідуальному розміру. Фланель різна буває, мені сабаєвська подобається, дуже приємна на дотик.
постою_послушаю• вчера в 23:36
3 и 5. 3 круглый год, а 5 только на лето, мне от синего в интерьере прохладно
Скляна миша• вчера в 23:40
Ответ дляВкуси мене
Ужасно це коли людина мислить стереотипами.
Смажена полуничка• вчера в 23:40
Ответ дляПервоклашка Я
А де замовляєте?
Скляна миша• вчера в 23:42
Ответ дляПервоклашка Я
Мені останнім часом подобається щоб простирадло однотонне, а наволочки та підковдри з малюнком. Але не з таким дрібним як у автора.
Позитивна• вчера в 23:56
Ответ дляСмажена полуничка
Ярослав.
Купила, лежало кілька років без діла. Вже і мамі відвезла. Але мама не користувалась, бо в неї своє є таке.
А цієї зими забрала назад, бо ситуація з опаленням кардинально змінилась
Позитивна• сегодня в 00:00
З Ваших варіантів номер 2.
За умови, що це буде щільна, не тонегька бязь.
66сезон666серия• сегодня в 00:01
Ответ дляПозитивна
Ярослав.
Подруга жаловалась на фланель с Ярослава. У нее комплект клетка синяя и белая, то синий очень линяет
В гости звали?• сегодня в 00:04
Ответ дляСмажена полуничка
Ярослав. Без зауважень до якості. Дійсно тепліше, зараз саме те, що треба.
Позитивна• сегодня в 00:05
Ответ для66сезон666серия
У мене в таких кольорах, але принт інший
Нормально. Але я прала лише раз.
Світла мало, сохнути буде довго. А зараз щодня треба тепло укриватися
ЗаведУющая• сегодня в 00:14
Ответ дляВкуси мене
Самое ужасное что могли придумать это страйп сатин, буэээ
Зам. зав. Анонима• сегодня в 00:15
Ответ дляСмажена полуничка
Мне мое юск нравится
Грамотний хвіст• сегодня в 00:24
Ответ дляпостою_послушаю
Сатин в готелі? Там швидше поліестер з бавовною, щоб краще пралося. Сатин то дороге задоволення.