Анонім Завгосп• Изменено 08 февраля в 12:23
Гуляла містом, підійшла жінка загиблого воїна
Сьогодні гуляла містом, до мене підійшла жінка загиблого воїна з маленькою листівочкою, там було посилання…
Жінка просить проголосувати за присвоєння посмертно звання героя. Я перепитала, вона підтвердила, що це її чоловік. Жінка приїхала з маленького міста в обласний центр, щоб попросити долучитися більшу кількість людей. Прошу від її імені приділити кілька хвилин і підписати петицію 🙏
Я теж підписала.
Анонім Завгосп
• 08 февраля в 23:40
Ответ дляЯжбоматусяблін
Жіночко, ви збираєте підписи собі?
Ні, жіночко. Все сказане мною вище відповідає дійсності.
Звезда в шоке• 08 февраля в 23:41
І я підписала. Героям слава. З вдячністю.
З повагою до його жінки.
Яжбоматусяблін• 08 февраля в 23:41
Ответ дляАнонім Завгосп
Ага, аж дві теми створили
Анонім Завгосп
• 08 февраля в 23:41
Ответ дляЗвезда в шоке
З повагою до його жінки.
Дякую Вам!!!
Каяспер• 08 февраля в 23:47
Підписала 1+1(донька). Стільки людей у країні, а на героїв не вистачає досить багато підписів.
Анонім Завгосп
• 08 февраля в 23:47
Ответ дляКаяспер
Дякую Вам і Вашій доньці!!!
Анонім Завгосп
• вчера в 00:08
Ответ дляTaniana K
Підписала з сумом, болем і вдячністю..
Дякую! Нам не важко, а людина відчує вдячність до себе та її чоловіка
Чтооооооооооо?• вчера в 00:08
Ответ дляПодмигашка
Татьяна вашу историю уже все знают. Вы сами своего сына затюкали так, что не смог за себя постоять, отстоять. Там ни шагу, ни продыху от вас не было.
Ну вы и ....
Пацан к успеху шел• вчера в 00:24
Ответ дляИванка Бур
Так, за Героя виплачують набагато більше, ніж за загибель.
Тоесть она поехала в областной центр, что б больше получить денег????
Это просто трындец.
Я понимала ещё, когда рашиские бабы свои штаны за москвичи продавали. Там нет ничего святого. Но тут! Это просто сюрр
Это просто трындец.
Добродійка• вчера в 07:54
Ответ дляНа_оба_рот
А це не правда по вашому ?
Правда що статус героя давати нема за що
Майданщица• вчера в 08:16
Автор, я ще вчора проголосувала за цю петицію. Але хочу вам сказати, що ваша нав´язливість дуже дратує. Перестаньте створювати теми-дублікати. Вже починаю думати, що ваша історія вигадана, і ви і є родичка цього, безсумнівно, Героя, з офіційним статусом чи без. Але керує вами, як вище тут писали, виключно меркантильний інтерес.
Иванка Бур• вчера в 08:44
Автор, заспокойтеся
(%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%BE,%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%94%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%8F%20%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8.
муха в кедах• вчера в 09:01
Ответ дляМоже ще третю?
А можна було б і не нападати . Чому про це не пишете ? Чи у вашій голові такого варіанту немає?
А можна було б і не тикати дубцем в око шаленому звіру, якщо ти
’горда, але маленька пташка’
Може ще третю?• вчера в 09:14
Ответ длямуха в кедах
’горда, але маленька пташка’
Та тому шаленому всі тичуть.
І Грузія,і Чечня і т.д.
Анонім Завгосп
• вчера в 10:28
Ответ дляДрібка щастя
Авторе, добру справу робите.
Підписала!
Дякую !!!
Анонім Завгосп
• вчера в 10:35
Ответ дляМайданщица
Бачите як воно, щоб зібрати потрібну кількість людей його дружина підходить до людей і вручає листівочки, а небайдужі люди створюють одну - дві - три теми, постять в соц.мережах і просять знайомих долучитися і все, аби допомогли дружині загиблого воїна. Так, суспільство називає це навязливістю, хтось наполегливістю, …а як ще зібрати ті 25 тисяч голосів, якщо це не якась там відома на всю країну людина, чи інстаграмна популярна особистість … от як ще? Підкажіть? Якщо вас це злить, єдине, що можу запропонувати, це проігнорувати тему, і дублікат теж. А поки що я вам вдячна за ваш голос і вашу небайдужість.
Анонім Завгосп
• вчера в 10:37
Ответ дляМайданщица
І навіть якщо вас злить наполегливість, але все ж таки ви проголосували і ще декілька людей теж проголосували, значить тема створена не даремно! Дякую вам за увагу!
Ангелок з ріжками• вчера в 11:46
Ответ дляИванка Бур
Держава виплачує за загибель 15 млн. За Героя виплачує додатково купу грошей і надає купу пільг. Шкода, але в 99% випадків саме меркантильний інтерес родичів спонукає їх до створення цих петицій.
Вважаю, що звання Героя і додаткові виплати потрібно давати за справді визначні заслуги. Наприклад, в моєму місті під носом у окупантів молодий боєць підірвав міст, тим самим зупинивши наступ, ціною власного життя. Він знав, що йде на смерть, що шансів вижити у нього нуль. І все ж пішов. За таку петицію я голосую.
Повірте, якби до звання Героя не додавалася матеріальна вигода-ніхто б не створював цих петицій. Бо всі загиблі і так Герої.
Я не спорю, что все герои.
Но возможно родным так легче, когда героем назвали официально
Растет ребенок - у него от отца звезда героя
На_оба_рот• вчера в 11:59
Ответ дляДобродійка
Так він загинув
Анонім Завгосп
• вчера в 12:57
Ответ дляНа_оба_рот
Так він загинув
Отож. Пішов добровольцем захищати нас від окупантів маючи бронь, відмовився від тієї броні. Двоє дітей знали, шо батько їх захищав, а тепер залишилися сиротами. Якщо навіть і про гроші тут, то хай ті діти отримають ті гроші, бо батько вже їх не заробить, не допоможе їм більше. Але він все зробив, щоб ми жили у свободі… мені наприклад ті три хвилини, чи навіть три теми не шкода для його родини.