Гопница-Советчица• 19 января 2023

У кого роками нема сексу з чоловіком, як живете?

Більше двох років у нас немає інтиму, будете сміятися але нам (мені) 25 і 31 (йому) рік. При цьому в цілому відносини хороші, все влаштовує, але з інтимом отак. Сьогодні чоловік щось за дітей заговорив, що колись вони у нас вони будуть, я зірвалася на нього типу, що хіба він не знає звідки вони беруться, що перед тим як їх народжувати їх треба хоча б зробити. Пробували поговорити про це, він якось морозиться, каже так треба виправлятися і далі нічого… З інтимом стало не дуже коли миз’їхалися, до цього бачилися рідко, я приізжала до нього на вихідні і все було, як тільки проводили разом час більше тижня інтим зникав. Спочатку я пробувала приставати, він морозився, тобто якось так реагував байдуже, що у мене зникало всяке бажання. Десь через рік такой фігні я вирішила, що нічого більше не буду ні говорити ні пропонувати, ні відповідати йому взаємністю, якщо йому раптом захочеться, хоча йому так і не захотілося за цей час. Я з цим змирилася, взагалі постаралася максимально абстрагуватися, але от інколи коли він починає щось за дітей або якось тема сексу підіймається я злюся. Зараз думаю а як буде далі.. у мене вже таке відчуття, що в сексуальному плані він зовсім чужий, навіть некомфортно якось думати про сам процес. Хто стикався з такими ситуаціями який ваш досвід у перспективі? Розлучилися чи якось налагодили? Чи живете багато років так і вам Ок? Я розумію, що мені принизливо намагатися це все налагоджувати, а знаючи ініціативність свого чоловіка, то він навряд чи буде теж щось робити.
Йцфыяч• 19 января 2023
Тікайте
Сыро_Ежка• 19 января 2023
Для начала просто поговорить об этом, дать есу знать о своих желаниях
Снегопадка• 19 января 2023
Думаю как только у Вас на горизонте появится симпатичный мужчинка, то Вы от этого сбежите сразу, и Вашей вины в этом не будет, можете ему так и сказать
Зажуженная Жужжа• 19 января 2023
так буває?
Налитое яблочко• 19 января 2023
а для чого вам чоловік ,який вас не хоче?для мене як немає сексу- це біда. він що? єдиний в світі? у вас немає дітей,тікайте,щоб аж п*яти мелькали. я від свого чоловіка втекла на 4 рік. я молода,гарна,чого я маю мучитися? нема сексу-нема сім*ї. ви хто завгодно,але не чоловік і жінка. переробляти його? та йому грець. людину не переробиш,якщо він бревно.
мені дивно,що ви терпите. заради чого? цей чоловік не закриває ваші потреби. для чого він? аби був? яка в ньому користь?якщо з ним ви не відчуваєте себе бажаною жінкою? рано чи пізно ви все одно втеченте,будете сірою та безбарвною.
дуже добре, що немає дітей.
розходьтеся і шукайте собі справжнього мужчину,а не подобіє з яйцями.
дивні жінки. вас нічого не тримає...я зрозуміла це на 4 рік.але думки вже були на 2 рік...слава богу допетрала.втекла і вийшла замі. маю секс через день.
Дежурняшная• 19 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Тікайте
З форуму чи від чоловіка ? 🤣
Пукимончиг• 19 января 2023
Ось тому потрібно пожити з людиною, побачити чи вас все влаштовує, а не зразу заміж вискочити. Тут варіант один для вас і ви це знаєте
Закидай меня камнями• 19 января 2023
Я думала, вам за 40 как минимум.. бегите, автор, причем очень быстро. Ваш муж либо асексуал либо из тех, кто предпочел ’онлайн’ - порносайты , вирт и т.д., ну, и любовницу в реале никто не отменял. В любом случае, из этого роя не выйдет..ничего.
ВсеЧетко• 19 января 2023
У мене більше півроку
Але я вам дивуюся, як ви витримуєте стільки часу, я вже п’ятий кут від бажання шукаю, мені сексу дуже хочеться, але не з чоловіком
автор Гопница-Советчица • 19 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
так буває?
Буває
Ответ дляСыро_Ежка
Я говорила вже, що це не нормально. Він ніби говорить зі мною, але ніяких дій після немає, а я теж ніякої ініціативи проявлятиине буду. Думала якщо просто абстрагуюся, то він де колись захоче чи задумається, що це не нормально
90x60x90• 19 января 2023
У меня жена такая же, не хочет, некогда, устала. Ну не хочет, ее дело, а у меня будет
Ответ дляНалитое яблочко
дуже добре, що немає дітей.
Інші потреби всі закриті, він хороший чоловік для життя.
Ответ дляПукимончиг
Одружені ми 1,5 року. Тобто це ще до весілля почалося, але мені здавалося, що все якось налагодиться
сказочное_Бали• 19 января 2023
моему мужу 43 года и он бегает за мной, иногда достаёт даже . Хочет всегда и в любом виде. Так а вам всего 25 о чём вы думаете вообще !? У вас детей нет , вы должны как кролики трах@ться, это не норма ,бегите!
Голова колгоспу• 19 января 2023
Зачем вам это надо? Вы еще такая молодая. Неужели секса не хочется совсем?
Покорительная• 19 января 2023
1) Если речь о детях, то детей делают и без секса. (эко). Причины у всех разные, но и Ваша причина имеет место быть.

2) Разберитесь, нужен ли Вам (лично Вам!) секс для удовольствия или для галочки или ’а шо люды скажуть’.

Мне кажется, что Вам обоим очень даже неплохо без этого, раз Вы 2 года так живёте.
Автор, разберитесь в себе.
Я_канеша_извиняюсь• 19 января 2023
Для мене це дикість. Я би тікала. Живемо 23 роки, секс регулярний 2-3 рази в тиждень. А в молодості взагалі не могли насититись. Інколи буває двічі на день і зараз. Як зранку дітей нема дома.
Своего не предлагать• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Обратитесь к сексопатологу и психотерапевту. Если мужчина хороший, не гарячитесь с разводом.
Правда, может другую любит. Живете в чьей квартире?
Пукимончиг• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Так навпаки же на початку стосунків всі трахаються, як кролі) я б особисто жінкою себе не відчувала, якби мене не хотіли
Сыро_Ежка• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
А чего вы не хотите инициативу проявлять? Он не буду, вы -не буду… никто кроме вас не будет заниматься вашими отношениями))
Начните сама, если у него не встанет- проблема ясна, если встанет- должно что-то поменяться))
ДолькиКабана• 19 января 2023
Тобто за півтора роки взагалі немає сексу чи просто рідко? Я теж не уявляю як таке можливо у молодої пари
Своего не предлагать• 19 января 2023
Я тоже не люблю секс.
Голова колгоспу• 19 января 2023
Ответ дляПокорительная

Автор, разберитесь в себе.
Делать ЭКО, только потому что муж секса не хочет? Вы серьёзно?
Его делают при более серьёзный проблемах, когда других вариантов забеременеть нет.
Кофе в лобби• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Буває
Він дуже -дуже багатий?
Нагайна• 19 января 2023
Ответ дляВсеЧетко
У мене більше півроку
О,у меня как у вас

Автор,расходитесь,какие дети
Покорительная• 19 января 2023
Ответ дляСыро_Ежка
++
Может, там бобик не гавкает уже, так, конечно, он не будет проявлять инициативу)
Голова колгоспу• 19 января 2023
У подруги с мужем не было секса почти год. Ей тогда 30 было. Помню свой шок, когда она мне это рассказала. Молодая, красивая , сексуальная, а муж рядом ложится и сразу засыпает.
ГейСюда• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ви прям мого описали.)
Моя вам порада - розлучатись і шукати іншого чоловіка. Хоча в такій ситуації можна і навпаки.

Я геть інертна у цьому плані була, купа комплексів (надуманих абсолютно). І от саме сьогодні якось замислилась, що тре було тікати, гублячи капці.

Насправді, можна спробувати розшевелити. Практикувала прийти, понатякати без слів й піти в іншу кімнату. Спрацьовувало і якийсь час було добре, навіть від нього ініціатива пішла. Але то все тимчасово і все одно якось...штучно чи що.
Фантазерша• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
он у вас что первый и единственный?
мне кажется только неопытная может в такое вляпаться..
какой смысл вашего сожительства?!