Гопница-Советчица• 19 января 2023

У кого роками нема сексу з чоловіком, як живете?

Більше двох років у нас немає інтиму, будете сміятися але нам (мені) 25 і 31 (йому) рік. При цьому в цілому відносини хороші, все влаштовує, але з інтимом отак. Сьогодні чоловік щось за дітей заговорив, що колись вони у нас вони будуть, я зірвалася на нього типу, що хіба він не знає звідки вони беруться, що перед тим як їх народжувати їх треба хоча б зробити. Пробували поговорити про це, він якось морозиться, каже так треба виправлятися і далі нічого… З інтимом стало не дуже коли миз’їхалися, до цього бачилися рідко, я приізжала до нього на вихідні і все було, як тільки проводили разом час більше тижня інтим зникав. Спочатку я пробувала приставати, він морозився, тобто якось так реагував байдуже, що у мене зникало всяке бажання. Десь через рік такой фігні я вирішила, що нічого більше не буду ні говорити ні пропонувати, ні відповідати йому взаємністю, якщо йому раптом захочеться, хоча йому так і не захотілося за цей час. Я з цим змирилася, взагалі постаралася максимально абстрагуватися, але от інколи коли він починає щось за дітей або якось тема сексу підіймається я злюся. Зараз думаю а як буде далі.. у мене вже таке відчуття, що в сексуальному плані він зовсім чужий, навіть некомфортно якось думати про сам процес. Хто стикався з такими ситуаціями який ваш досвід у перспективі? Розлучилися чи якось налагодили? Чи живете багато років так і вам Ок? Я розумію, що мені принизливо намагатися це все налагоджувати, а знаючи ініціативність свого чоловіка, то він навряд чи буде теж щось робити.
Покорительная• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Все є, багато ніжності у стосунках. Я теж думала за проблеми, казала йому піти перевіритися, запитувала чи взагалі у нього там все працює. Каже все в нормі, хоча може бреше, але знов таки я ж його силою не поведу до лікаря.
Автор, сходите пока сама к сексопатологу хорошему. Получите консультацию.

Я думаю, Ваш случай не единственный в практике. Что-то Вам точно скажут и подадут какую-то мысль.

Ситуация сложная, надеюсь, удастся наладить! Уйти всегда успеете.
Беззубовна• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Два роки, взагалі, навіть торкань до інтимних місць нема
бракованный какой-то. зачем вам такое замужество
Мишка-шалунишка• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Справа не в дітях, я найближчим часом їх не хочу, але якийсь дебілізм коли знаючи що ми їх блін не робимо мені про це щось казати. Не великий секрет, як впоратися з фізіологічним бажанням, але мені боляче, що він так поводиться, що це якось не нормально, не повноцінно. Що люди скажуть мімо, бо я нікому про це не кажу, хіба що тут під анонімом вирішила дізнатися досвід інших.
Ну,а що він та то каже? Банально ви можете проявити ініціативу,якщо не встає,то до лікаря може піде .Я не розумію,чому ви це з ним не обговорюєте? Бо якось,оця гра я нічого не буду робити,бо він не робить ,ні до чого хорошого не призведе?
Кофе в лобби• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Теж, були перед війною в Туреччині, готель супер, ліжко кінгсайз і взагалі нічого. Я йому після цього сказала, що навіть на відпочинку немає, він відповів типу: хіба, що правда нічого не було, та наче було.. Ну таке, дурня якась, а не відповідь, просто відморозився.
Він у вас хворий на голову?Як можна путати було чи не було, якщо ви кажете що роками нема. Або в нього все є..
МатьЧасть• 19 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
У вас обох коханці?
неа
дома постоянно с дочкой, если не с дочкой, то со мной, возит меня куда необходимо
Покупки вместе, ночью всегда дома
Ну не стоит у него((((
автор Гопница-Советчица • 19 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
Автор. У меня ситуация 1 в 1 с вашей
я без вранья и без шуток
Как заболела ковидом, так и секса не стало, в 2020 был в ноябре
Живем, обнимаемся, хорошо проводим время, помогает мне , финансово мы одинаково получаем +- 20 тысяч и он и я
По дому все делаем вместе, жилье есть, дочка есть, ей 11
А ваш чоловік що на це говорить? Чи теж морозиться?
Беззубовна• 19 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
Автор. У меня ситуация 1 в 1 с вашей
я без вранья и без шуток
а причина какая? не может или не хочет?
ну и зп маловата для мужчины вообще-то.
Сиамская сороконожка• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Я говорила вже, що це не нормально. Він ніби говорить зі мною, але ніяких дій після немає, а я теж ніякої ініціативи проявлятиине буду. Думала якщо просто абстрагуюся, то він де колись захоче чи задумається, що це не нормально
Ну у него же проблема какая то? Когда вы встречались, проблема уже была? У него не стоит или что у него?
Кофе в лобби• 19 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
неа
Покупки вместе, ночью всегда дома
Ну не стоит у него((((
А, ну це сумно, і до лікаря не хоче? Поясніть про простату, для чоловіків це може означати серйозні проблеми зі здоров´ям.
Покорительная• 19 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
неа
Покупки вместе, ночью всегда дома
Ну не стоит у него((((
Ну есть руки, игрушки, оральный секс.
Было бы желание)
Сиамская сороконожка• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Одружені ми 1,5 року. Тобто це ще до весілля почалося, але мені здавалося, що все якось налагодиться
Что налагодиться? Воно йому зовсим не треба чи в нього по здоровью проблема?
Трынди-брынди• 19 января 2023
Знаю таку пару, вони віруючі, але думаю не втому справа, так от, секс у них був тільки коли зачинали дітей, дітей троє. Вона каже, що їй не треба, а він не знаю як себе задовільняє
Беззубовна• 19 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
неа
Покупки вместе, ночью всегда дома
Ну не стоит у него((((
он к врачу ходил?
ГейСюда• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ой, тоді взагалі швах.
Сходіть, дійсно, до спеціаліста сама.
Можливо віддалено можна знайти для консультації.
Як нічого не вийде, то ставайте відкритою до нових стосунків.
Повторювати чужі помилки, то дурне.
25 років, йомайо.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 января 2023
автор, були якісь сварки/образи у вас?
МатьЧасть• 19 января 2023
Ответ дляПокорительная
Так а кто не хочет? Вы или муж?
И при чём тут ковид?😯

Ой, простите, вопрос не Вам был, а комментатору выше)
ну ковид при том, что я заболела сильно
А он волновался и опекал меня

Он никогда и не хотел, полизать любит, секс вообще никогда не прикалывал его
Кончает через 20 секунд, наверное поэтому и не прикалывает его
Мишка-шалунишка• 19 января 2023
І ще я не розумію,як ви не бачіте встає в нього чи ні?
viika65• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Так, постійно цілуємось, обіймаєшся, лежимо в обіймах, максимум з сексуального він може трогати і цілувати груди, без ніякого продовження. Взагалі багато ніжності у стосунках, приємних слів, він мене не ображає ніколи, а тут затик.
и, что? у него нет эрекции , когда трогает и целует грудь??
Сыро_Ежка• 19 января 2023
Ответ дляviika65
Автор не замечает, может потому что лежит ровно, без ответных ласк…
Форточка• 19 января 2023
Щось я не вірю що таке можливо🤷🏼‍♀️
МатьЧасть• 19 января 2023
Ответ дляБеззубовна
он к врачу ходил?
ага, к какому?
у нас тут городок прям одни сексопатологи
тут 2 терапевта и кардиолог онлайн
Покорительная• 19 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
ну ковид при том, что я заболела сильно
А он волновался и опекал меня

А Вам как?
И как Вам, кстати, удалось забеременнеть при таком раскладе?)
Ответ дляКофе в лобби
А що він каже, конкретно?
От ви йому: Василь, у нас 2 роки нема сексу, це не нормально, чому ти не хочеш, в чому проблема?
Конкретно сьогодні
Він: все рівно доведеться зробити дещо, ти ж будеш колись народжувати
Я: від кого
Він: ну від мене, від кого ж ще
Я: а ти знаєш, як діти робляться
Він: ну знаю і що
Я: так перед тим як рожать треба хоча у парі займатися сексом, якого у нас вже немає більше двох років
Він: хіба більше двох років?
Я: а коли ми востаннє ним займалися?
Він: не пам’ятаю
Я: і як тобі це?
Він: хреново, я не думав що так довго
Я: і що далі?
Він: треба щось думать, якось виправляти це
Я: як?
Він: не знаю, може зробити тобі щось приємне, порадувать чи щось подарувати
Я: і що далі, я тобі що не даю?
Він: не знаю, я не думав що так довго немає, мені зараз якось сумно від цього
Я: знав би ти як мені сумно
Він: і що нам робить
Я: подумай, це не я тобі відмовляла і не я буду це виправляти, я відкрита для тебе, то ти морозишся
Він: ясно
Я: хоча я на тебе ображена і вже не знаю як це і виправити все, але я ініціативу більше не проявлятися, все в твоїх руках

Потвм ми доїхати до місця призначення, я вийшла, коли він мене забирав нічого не сказав, що він щось обдумав і тд.
Загалом, приблизно так всі розмови проходили. Він погоджується, але не виправляється
Ответ дляГейСюда
Аж цікаво, що автор відповість.Для звірки.)
Відповіла вде, дивіться
Ответ дляЯнка-угомонись
Так если обнимаетесь, целуетесь, вы что не видите встаёт у него или нет? У молодого мужчины от ласк все сразу становится понятно..
Я не торкаюся його
МатьЧасть• 19 января 2023
Ответ дляПокорительная
А Вам как?
вообще залетаю в секунды
вечно с первым мужем на аборты таскалась
Беззубовна• 19 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
ага, к какому?
тут 2 терапевта и кардиолог онлайн
ну слушайте, за пределы городка можно выехать.
не представляю мужчину, которого совсем не беспокоит, что у него не стоит.

необязательно к сексологу. есть же мужские врачи - урологи, андрологи
Покорительная• 19 января 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Конкретно сьогодні
Я: від кого
Він: ну від мене, від кого ж ще
Я: а ти знаєш, як діти робляться
Він: ну знаю і що
Він: хіба більше двох років?
Я: а коли ми востаннє ним займалися?
Він: не пам’ятаю
Я: і як тобі це?
Він: хреново, я не думав що так довго
Я: і що далі?
Я: як?
Я: і що далі, я тобі що не даю?
Я: знав би ти як мені сумно
Він: і що нам робить
Він: ясно

Вы обижены, понимаю.
Но Вы ведёте себя, как злая мамочка.

Так дела не решаются(
Колупалочка• 19 января 2023
Отлично жила без секса....ещё бы жила....так муж с заработков вернулся))))
МатьЧасть• 19 января 2023
Ответ дляБеззубовна

нет, его не беспокоит
ну и как??? за руку вести?