Як_наготую...• 19 января 2023
Вы смогли выбраться из тяжелой депрессии , поменять мышление
и свою жизнь?
Поторописька• 19 января 2023
Да. Это был долгий путь, больше всего помогли витамины, закрыть проблемы со здоровьем, а потом витамины для повышение активности и мозговой деятельности. Как другой человек.
Фрося_Бурлакова• 19 января 2023
Так, автор, змогла. Віра і дуже розумні люди на життєвому шляху допомогали. Був час і таблетки пила але то тимчасова допомога.
Брюлик в стразах• 19 января 2023
Так
Йога, самолисципліна, похудання, фільтр на спілкування з людьми, які мені не до душі
Поторописька• 19 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Так
О, так так, виключити людей з якими не хочете, не можете спілкуватися. Ге витрачати ресурс на них
Фрося_Бурлакова• 19 января 2023
Ответ дляlenakarp
Я по теме спрошу, что пропить может посоветуете? , очень плохо морально, конечно не глубокая депрессии, но хреново, срываюсь!(
Все що без рецепта можна, краще на траві. Антистрес можна, навіть по 2 якщо ковбасить.
ЗавЛабСнаб• 19 января 2023
Так. Найбільшим мотиватором є діти. У них окрім мене немає нікого. Тому до їх повноліття я не маю права здаватися.
Банально, але в один момент я подивилася на себе в дзеркало, кругом себе і вирішила, що досить. Якщо я так житиму, то скоро й діти не змотивують. По трішки, крок за кроком, додаю собі активності. Психотерапевт, спорт, час на себе, увага до своїх потреб. Ще тільки на початку шляху, але відчуваю що вже не зовсім амеба
Як_наготую...
• 19 января 2023
Ответ дляПоторописька
Почніть з вітаміну д, комплексу Б. Вже з цим вам полегшає
У мене тяжкий стан. Ці препарати також приймаю
Поторописька• 19 января 2023
Вінішко теж не пропускайте якщо настрій))
Самі себе, націлюйте, піднімайте, і робіть.
Важко, робить список, викреслюйте виконане.
Відмічайте вагу, якщо є зайва, і цифри зі зменшення будуть радувати.
Короткочасна поїздка. Хоч в гідропарк. А ні то кудись в інше місто
Аноним ФЕЯ• 19 января 2023
Ответ дляЯк_наготую...
До психіатра, я серйозно. Там і аналіз на гормони якийсь, і пропити терапію.
Ряженка• 19 января 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Успіхів вам, згодна щодо мотивації, але якщо дозволите, трохи різануло, завважу, що не програмуйте себе дотягнути лише до їх повноліття, мати потрібна завжди, тому краще хоча б до правнуків було б чудово допомогти їм підтримкою і любов’ю)
Як_наготую...
• 19 января 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ад приймаю
Як_наготую...
• 19 января 2023
Ответ дляПоторописька
Це поради у кого поганий настрій
И_В_офигительных_штанах• 19 января 2023
Ответ дляПоторописька
Что пили?
Бокс-орун• 19 января 2023
Да. Помогла работа над собой, со своими мыслями + лекарства (но это больше вспомогательный фактор. Прогулки на свежем воздухе, постоянная работа над собой. Попадались нужные книжки, статьи ,люди, врачи, но это не быстрый путь, но все возможно, если очень захотеть.
Анчо Ус• 19 января 2023
Ответ дляПоторописька
Що це за вітаміни такі?
Птица секретарь• 19 января 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ад приймаю
тогда поможет только длительная психотерапия.
ЗавЛабСнаб• 19 января 2023
Ответ дляРяженка
Та я і до пра правнуків готова))) але на той мій стан , коли жити не хотілося і здавалося, що я просто прос..ла життя , то було ’ дожити до повноліття.
Зараз ’ діти виростуть - куплю собі мотоцикл і поїду в подорож ’)))
Ряженка• 19 января 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тю, та відчуття просраного життя певно є у всіх, хто взагалі замислювався над його сенсом)) А от мотоцикл то сила, важкий такий, на хромі і тд ))
ЗавЛабСнаб• 19 января 2023
Ответ дляРяженка
О даааа. Чорний , мощний. Тільки я, він і дорога.