Патриотка• 20 января 2023
Укрпошта. Відмова від посилки
Підкажіть, будь ласка, при відмові від посилки, як швидко вона повернеться? Одразу поїде назад?
КонФФетОшка• 20 января 2023
Если покупатель отказался, то поедет сразу. Но сейчас долго едет, неделю может. Из за света, тревог, у них очень сильно откладывается все
Интимная• 20 января 2023
Мені повернулась посилка ОЛХ доставки Укрпошти не на те відділення, звідки я відправляла, а на відділення на виїзді з міста. Як виявилось, в них там опорний пункт, куди вертаються всі відмови . Після того я Укрпоштою більше не відправляю ОЛХ доставку
Найщасливіша• 20 января 2023
Ответ дляИнтимная
у нас те саме, тому аналогічно. З ОЛХ доставкою теж нічого більше спільного мати не хочу після того, як вернулось розірване по шву при примірці шифонове плаття і вся в болоті нова куртка
Карамелька• 20 января 2023
Ответ дляИнтимная
Пишите в мессенджер Укрпошти у Фейсбук, вони направляють безкоштовно на те відділення, з якого відправляли.
Интимная• 20 января 2023
Ответ дляКарамелька
Дякую за пораду, я цього не знала, але зв’язуватися з Укрпоштою чомусь не хочеться все одно..
Патриотка
• 20 января 2023
Дякую всі за відповіді. Мені надійшла чужа посилка, треба її повернути відправнику. Хочу зробити як найшвидше, тож піду напишу відмову.