щоб не пошкодити нігті?
Купила гарну базу, а коли знімала фрезером то не розуміла коли спинитися і зняла забагато. Добре вчасно зупинилась, але півроку ходила без покриття.
Дайте пораду, майстри.
Весёлая морковка• 20 января 2023
Наносить слой прозрачной базы перед камуфляжем, при снятии спиливать до прозрачной базы, чтоб не травмировать ноготь.
Ответ дляВесёлая морковка
дякую!
LIANA171185• 20 января 2023
Автор,а можно фото?Ищу себе классную светлую базу.
Я,если сомневаюсь,не могу подлезть в какой-то угол ногтя,а последний раз,когда убирала гель-лак с левой руки и снимала не все покрытие(левша,страшно пока правой работать),просто беру пилочку и пилочкой убираю то,что не убрала фрезером.
Ответ дляLIANA171185
не можу зараз зробити фото, бо не дома
я в оффлайн магазині брала, просто взяла по зразку на тіпсі
у мене вона трошки з шиммером
так, я теж знімю залишки грубою пилкою і бафом
у мене вона трошки з шиммером
Лорка-хлорка• 20 января 2023
Вам уже відповіли, що бажано під камуфляж нанести шар прозорої бази. А спинятися з досвідом навчитеся🤗 Зараз такі круті бази камуфляжні і кольорові👍 Та й рідкі гелі теж які хочеш. Медіум у Дарк, наприклад. У Ніки Землянікіної Ізі гелі. Нові Комфорт у Нейл апекс.