Love_Love_Love_• 20 января 2023

От і тривога!

Надіюсь, нікому не прийде в голову нехтувати
Хай здохне русня
Mozarella• 20 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ну якось же треба було емоції свої висловити
Очень классно вышло, поймут только свои люди)
alencheg• 20 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Янсур анабой! Добрий день всім людям (нелюди хай здохнуть) ХвилювАлочку не знайшла
О, круто! Можна навіть при дітях
Mozarella• 20 января 2023
⏺Загроза БпЛА «Shahed-136» найближчим часом.

Тоже читаю такое пишут в телеге ( соседи скинули в группу)
Zelenkа• 20 января 2023
Ответ дляalencheg
О, круто! Можна навіть при дітях
Зараз діти самі нас навчать новим словам)
oksanav• 20 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
О. Клас! До мене спочатку не дійшло, а потім як дійшло!!! )
Klodia• 20 января 2023
Ответ дляZelenkа
У мене теж планів було повно, а години дві тепер вдома сидіти. Хочу піци, вчора ввечері тема з котякою на коробках з піцою роздражнила)
Ага, и в суши- бар зайти хотелось бы, но во время тревоги выгоняют. Подождём…
irina _d• 20 января 2023
Ответ дляZelenkа
Мабуть, ні, вже і АТБ почали виганяти))
Наш АТБ не выгоняет.
Я сегодня пошла в Ашан, набрала продуктов, тревога, выгнали.
Пошла в АТБ, работает, купила +/- всё что нужно было
Klodia• 20 января 2023
Ответ дляTekila_
Я и не прошу совета. Просто раздражают вот эти вот ’Надіюсь, нікому не прийде в голову нехтувати’, когда прятаться некуда 80% населения.
Ага, «будьте пильними- пильними-пильними». А це як і що робити?
Zelenkа• 20 января 2023
Ответ дляKlodia
Та я хотіла в центр прокататись, заодно замовити роли по акції 1+1, тепер чекаю. Задрали вже. Відчуваю, що вилізу в АТБ і на тому все)
like it• 20 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Привіт! Дівчата, ,,Метро,, працює під час тривоги?
Нет
Mozarella• 20 января 2023
❗️БПЛА «Shahed 136» вже зафіксовано у Запоріжській області. Прориваються в центр країни.

Віримо в ППО🙏

❗️ Загроза БПЛА «Shahed 136» з південного напрямку у найближчі 2 години
Zelenkа• 20 января 2023
Ответ дляKlodia
Брати ружжо і стріляти по дронам) Або в засцяний котами підвал, як варіант.
Леди на мопеде• 20 января 2023
Дратути. Только домой прилезли, свет есть, а лифт не работает... голова 4 день болит
Klodia• 20 января 2023
Ответ дляZelenkа
Ви в Києві?
катерина12009• 20 января 2023
Ответ дляserebro16-72be
Ну в квартире сидеть тоже не вариант
Как по мне единственный вариант это метро, но не у всех же оно есть в пешей доступности. Подвал, коридор ненадёжны. Хотя ещё паркинги.
Klodia• 20 января 2023
Ответ дляZelenkа
Ружжо в мене є, але мер просив не стріляти…
Zelenkа• 20 января 2023
Ответ дляKlodia
Ви в Києві?
В БЦ, у нас тільки такі ’укриття’, але ЖЕК гордо наваяв на дверях підвалу, що це воно))
Zelenkа• 20 января 2023
За пепелаци:

🤔Ймовірно політ, як завжди, розвідувально-тренувальний.
🕐Тренування триватиме орієнтовно до 13:50 — 14:40.
Lizavel• 20 января 2023
Ответ дляMozarella
Всем привет 💐
Тревога ожидаема как и вчера, может и на выходных будут.
У меня уборка идет полным ходом, потом за продуктами после обеда и на вечер записана на покраску.

И такое прочитала про беспилотник тот что в соседней теме обсуждают:
❗️Військова авіація збила той БПЛА який летів в нашу сторону.

Тривога через активність авіації в рб
Один сбила, а другой прилетел
serebro16-72be• 20 января 2023
Ответ длякатерина12009
Я хожу в подвал. После Днепра в квартире страшно. И на улице не менее опасно. Если рядом то выстоим а если прямо в дом то уже неважно где я...
sobacura• 20 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
как раз этот случай нестрашный. мы ждали
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3269069
А мене, наприклда, насторожило, що силами ППО було збито того шахеда і в цей час вже в небі був ДРЛО А-50. Це ж нічого не значить? Чи таки висліджують нашу ППО?
irina _d• 20 января 2023
Ответ дляZelenkа
За пепелаци:

Желаю, чтобы устал от тренировки и гепнулся
Zelenkа• 20 января 2023
Ответ дляirina _d
Отрицательно взлетел, і краще прямо на інші корита
Mozarella• 20 января 2023
Ответ дляLizavel
Один сбила, а другой прилетел
Прилёт в смысле? Или новые имеете ввиду?
LudaSHS• 20 января 2023
Ответ дляsobacura
думаю. да, разведка.
businka3001• 20 января 2023
Ответ дляIsa Dora
Почему тогда взрывы в Одессе и Харькове?
LudaSHS• 20 января 2023
Щоб янсур там не пуляла, все одно ій адзип😈
irina _d• 20 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Яанлоп адзип
Zelenkа• 20 января 2023
Дівчата, а дайте пораду, як надійно закріпити телевізор на тумбі, щоб котяра не перекинув? Двосторонній скотч не підходить, бо там мало опори. Кота закріпити не пропонувати)
Mozarella• 20 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Ого да Вы вообще профи в шифровании 😁👍