Надіюсь, нікому не прийде в голову нехтувати
Хай здохне русня
Ответ дляZelenkа
А я по класичним детективам і публіцистиці. Агату Крісті і Чейза з фонариком, як в школі😁
Я с них начинала)
Когда в начале 90-х не разгоняли книжные рынки, я покупала там их книги.
Теперь они как в той загадке ’ висит груша, нельзя скушать’
Нормальная библиотека собрана, внук растёт, в самый раз бы забрать её, а хрен пока(
Ответ дляirina _d
Я с них начинала)
А я ще той динозавр, який записаний в центральну бібліотеку😁
lyudasichek• 20 января 2023
Ответ дляZelenkа
Девочки, скачала инстаграм. А теперь в какой группе зарегиться, чтобы видеть что и где взлетает в бульбашей и рашке? Спасибо!
lyudasichek• 20 января 2023
Ответ дляZelenkа
Я в інстаграм не шарю, тільки в ТГ
Ой, телеграм я скачала. Яка дурна, напутала)
lyudasichek• 20 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Подпишитесь.
Только звук выключить, чтоб не пикало
Если Киев.
Ну ро мелочи , то на меров, то на глав ода, то белорусский гаюн,
Только звук выключить, чтоб не пикало
Если Киев.
Дуже дякую! Не хотіла скачувати, але всі все бачать, де ті бл@ді взлітають і я зрозуміла, що мені так спокійніше буде, якщо і я буду знати.
lyudasichek• 20 января 2023
Ответ дляZelenkа
А тепер у вас вилізуть в контактах всі, в кого із вашої телефонної книги (і навіть із всіх старих телефонів, де був цей номер), є телеграм.
Так вилізли, даже ті, що я і знати їх забула)
То де шахиды то?
*⚡️Сьогодні було збито два російські БпЛА оперативно-тактичного рівня, повідомили у Повітряних силах України.*
’На південному та східному напрямку збито два російські безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня ’Мерлин-ВР’ та ’Орлан-10’’, - йдеться у повідомленні Генштабу
lyudasichek• 21 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Подпишитесь.
Только звук выключить, чтоб не пикало
Если Киев.
Только звук выключить, чтоб не пикало
Если Киев.
Благодарю! Везде зарегилась, теперь и я всё вижу.