Дружная семейка• 21 января 2023
Перелом ноги зі зміщенням. Потрібна порада
Дівчата, чоловік зламав ногу, зараз перебуває у місцевій лікарні, призначена операція на вівторок. Відверто кажучи, не знаю, що у нас за лікарі в місті. Хочу проконсультуватись з кимось ще в Києві. Порадите когось чи що-небудь? Всім дякую
Ответ дляЛеска
Ви повезете чоловіка в Київ чи знімки перешлете?
Якщо не довіряєте місцевим то й оперувати логічно не на місці.
По рекомендаціям-спробуйте зконтактувати з Новіковим В.В. -лвкар з лікарні де футболісти динамо лагодчть свої травми.
Якщо потрібно буде, то відвеземо, звичайно. Головне зараз зрозуміти наскільки там все погано. Дякую за пораду
Ответ дляЛеска
Ну просто якось дивно давати різати ногу тим кому не довіряєш в постановці діагнозу.
Хай одужує чоловік.
В нього за день і лікаря не було. Це те, що вдалось вибити з медсестри.
Ответ дляЛеска
Так вихідний день, є лише черговий. Якщо не ургентно то так і чекають понеділка
Ну то так, але ж хочеться зрозуміти, наскільки це серйозно
Брюльтик• 21 января 2023
В Киеве много хапуг, у троих была. Все как один говорили оперировать, пластина стеснула , а кость не срослась, кроме одного адекватного с института травматологии , нашла через инет.
Сулима Олексей Никол., но к нему приезжать нужно на консульиацию, как Вы это сделаете с перелом.ногой даже не знаю.
НЕ думайте, что на месте плохие врачи, да и дешевле будет . В Киеве очень большой ценник, мне насчитали 45000 грн и это год назад было.
Ответ дляБрюльтик
Спасибо. Он в принципе застрахован, но это впервые страховой случай, даже не помню какая там выплата
Брюльтик• 21 января 2023
Ответ дляAlesya Vasilkova
Я тоже застрахована, но страховая мне пластину не оплатила. Только лекарства от хирурга,а то что нужно было анестезиологу покупали сами .
Р.S Мне никто ничего не выплатил.
Ответ дляAlesya Vasilkova
А яку виплату чекаєте? Або повідомляєте ск і вони кладуть в свою клініку і все оплачують, або збирайте виписки, чеки та подаєте на повернення коштів. Вже зараз повідомте про страховий випадок.
Ответ дляЛеска
Перелом зі зміщенням -як ви думаєте, серйозно? Будуть ставити пластини.
Я про це нічого не знаю абсолютно
Ответ дляЛеска
Повідомив вже. Дякую